Tylna belka Citroen Picasso

Regeneracja belki Picasso

PIŁA 1993rokCennik naprawy i wymiany belki skrętnej Citroen Picasso

Czy Twoja tylna belka w Picasso zgrzyta, stuka, a może tył w nim się opuścił ? Nie martw się. To element naprawialny czego nie można powiedzieć o nowszych wersjach. Na poczekaniu w Twojej obecności jest przeprowadzona naprawa ! Regenerujemy Twoją belkę na Twoich sprężynach czyli drążkach skrętnych , a nie jak kombinatorzy dają inna KOMPLETNĄ na wymianę jakie są bo muszą być robione nie z nowych części lecz odzyskanych, zdeformowanych, by nie powiedzieć ukradzionych. Czyli z tych jakie ludzie im bezwiednie oddają na wymianę. To celowe oszustwo dla zarabiania dodatkowych pieniędzy. Dla zachęty kupowania pięknie na kilka miesięcy wymalowane wcześniej wypiaskowane. Potem korozja jest stokroć większa jak dziewiczej belki.

Dramatyczne regeneracja naśladowców UWAŻAJ bo będziesz kolejnym Czytaj i oglądaj Zdjęcia nie kłamią Zapraszamy na FACEBOOK-a.

Gwarancja jakości naszej od 26 lat to nie rok czy dwa kiedy zrobisz zaledwie 10.000 i belka już do ponownej naprawy, bo inaczej być nie może lecz na piśmie 70.000km. Uważaj na oferty gwarancji bez limitu kilometrów, bo to chwyt dla naiwnych. Sam widzisz że belka się częściowo zniszczyła ponieważ na czas nie wymieniłeś wycierających się gumowych uszczelniaczy. Nie ma nic wiecznego. Wszystko ma początek i koniec ale całe szczęście że takie zawieszenie jest NAPRAWIALNE czego nie można absolutnie powiedzieć o nowszych modelach.
Żadnej taniej chińszczyzny na 5 minut !!! Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie od 26 lat. Nie kupuj innych belek na wymianę po regeneracji do Citroena Picasso. Czytaj na naszej stronie dlaczego i oglądaj dramatyczne zdjęcia po regeneracjach naśladowców na Facebooku, bo to nie jest dla nas żadna konkurencja.
A jak mocno uszkodziłeś zawieszenie swojego samochodu ???? Napraw bezwzględnie swoją belkę !

O to uczciwy cennik części możliwie najwyższej dostępnej jakości dostępnej w Europie

 • Robocizna za naprawę belki zawieszenia tylnego - 390zł brutto
 • komplet oryginalnych igiełkowych łożysk - 190zł brutto
 • Najtaniej naprawa belki wynosi 580zł. A jeśli uszkodziłeś kolejne elementy dolicz
 • Nowy czop lewy - 160zł brutto
 • Nowy czop prawy - 160zł brutto

 • Rzadkie przypadki ale bywają :
 • naprawa gniazda wahacza lewego 180zł brutto
 • naprawa gniazda wahacza prawego 180zł brutto
 • Poduszka przednia lewa - 90zł brutto
 • Poduszka przednia prawa - 90zł brutto
 • Naprawa amortyzatora 40zł
 • Zarwany pojazd na lewą stronę - usiadł -drążek pęknięty oryginał PSA 400zł . UWAGA ! Nie montujemy taniej chińszczyzny za 100zł ani używanych, bo deformują się prawie natychmiast.
 • Demontaż i montaż belki zawieszenia z pojazdu 220 zł brutto
 • Przy demontażu belki regulacja hamulców i przegląd reszty gratis
 • Wysyłka belki zapracowanych klientów co nie mają czasu przyjechać do nas to koszt 170 zł w jedną stronę

 • CHCESZ TANIEJ WYSŁAĆ POSZUKAJ TU
  wymiary paczki z belką 150/50/50, waga 60kg Nasz kod pocztowy 64-920 Piła

  Naprawiamy i wymieniamy belki na poczekaniu.


  Doszczelniamy je i dbamy o najmniejsze szczegóły, a wiedzą to Klienci co widzieli to na własne oczy będąc w naszej firmie, bo nie wypraszamy ich z warsztatu. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i nie ma u nas kompromisów typu spawania, grzania, walenie ciężkimi młotami czy kołkowania czopów jak to czyni nasza konkurencja. KONIECZNE zobacz i otwórz oczy, bo to tanie belki za 500 czy 600zł na których możesz się zabić, a kłopoty są nieuniknione. FACEBOOK-a. My nie wypraszamy Ciebie z warsztatu, bo do ukrycia nic nie mamy, a skupiamy się indywidualnie na obsługiwanym kliencie i jego potrzebach. Dbamy o najmniejsze szczegóły od 1993 roku.
  To dlatego klienci do nas do Piły jadą z calutkiej Polski bo doczytali temat w sieci internetu. Nie kupują kota w worku pod tytułem belka na wymianę. Nie czytają for internetowych gdzie jest mnóstwo anonimowych ludzi gdzie z jednego komputera pisze tytułując się różnymi nazwiskami. Niektóre fora internetowe są wykupione walona jest ostra propaganda. Bądź ostrożny.