Tylna belka Citroen ZX

Regeneracja belki ZX

PIŁA 1993rokKupowanie zestawu naprawczego tylnej belki do Citroena ZX-a kompletnie nic Ci nie da. Nie ma belek jakie uszkadzają się w 100%. Naprawa belki nie polega na wymianie dobrych nienaruszonych części lecz usunięciu przyczyny powstawania usterki i żaden mechanik w Polsce nie posiada po za ciężkim młotem i palnikiem gazowym maszyn do obróbki, wszelkich specjalistycznych ściągaczy i siłowników, a nie wspomnę o ogromnej potrzebnej wiedzy. Nie wierzysz to zobacz jak Cię wyproszą z warsztatu albo dostaniesz kompletną inną wyrzeźbioną belkę na wymianę jaka musi za przysłowiowe 5 minut się rozlecieć. Przekonaj się i zastanów dlaczego tak się dzieje i dlaczego od 26 lat ludzie jadą do nas z całej Polski po setki kilometrów ale i z zagranicy. To są belki najtańsze w naprawie i regeneracji, bo żeby nie uszkodzić systemu ułożyskowania czyli czop / łożyska trzeba na czas wymienić gumowe uszczelnienie, a to koszt zaledwie 60zł. My naprawiamy raz a porządnie bez poprawek, cudowania i udziwniania jak dookoła.
Doszczelniamy je i dbamy o najmniejsze szczegóły a wiedzą to Klienci co widzieli to na własne oczy będąc w naszej firmie bo nie wypraszamy ich z warsztatu. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i nie ma u nas kompromisów typu spawania, grzania, walenie ciężkimi młotami czy kołkowania czopów jak to czyni nasza konkurencja. Dla udowodnienia dramatyczne ich regeneracje pokazujemy tu na profilu Facebook. KONIECZNE zobacz i otwórz oczy, bo to tanie belki za 500 czy 600zł na których możesz się zabić, a kłopoty nieuniknione. Zdjęcia nie kłamią mamy ich kilka tysięcy FACEBOOK-a

Żadnej taniej chińszczyzny na 5 minut !!! Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie od 26 lat. Nie kupuj innych belek na wymianę po regeneracji do Citroen ZX. Czytaj na naszej stronie dlaczego i oglądaj dramatyczne zdjęcia po regeneracjach naśladowców na Facebooku, bo to nie jest dla nas żadna konkurencja.
Gwarancja nie rok czy dwa kiedy zrobisz zaledwie 10-15.000 i belka już do ponownej naprawy lecz na piśmie aż 100.000km. Naprawiamy i wymieniamy belki na poczekaniu.

CENNIK NAPRAWY I WYMIANY TYLNEJ BELKI CITROEN XSARA
> KTÓRE Z CZĘŚCI USZKODZONE MASZ BO NA PEWNO NIE WSZYSTKIE<
 • Robocizna za naprawę belki zawieszenia tylnego - 390zł brutto
 • komplet oryginalnych igiełkowych łożysk - 190zł brutto
 • Najtaniej naprawa belki wynosi 580zł. A jeśli uszkodziłeś kolejne elementy dolicz:
 • Nowy czop lewy - 150zł brutto
 • Nowy czop prawy - 150zł brutto
 • Poduszka przednia lewa oryg. - 120zł brutto
 • Poduszka przednia prawa oryg. - 120zł brutto
 • Rura nośna czyli poprzecznica na wypadek wytarcia gniazda - 350zł brutto ( nie czarny krzywy chinol - oglądaj FILM, bo każda jest krzywa )
 • FILM - Oglądaj jak jedyny hurtownik w PL zdradza tajemnice każdej importowanej belki z chin że jest krzywa
 • Demontaż i montaż belki zawieszenia z pojazdu 150zł brutto
 • Wysyłka belki zapracowanych klientów co nie mają czasu przyjechać do nas to koszt 130zł w jedną stronę

 • CHCESZ TANIEJ WYSŁAĆ POSZUKAJ TU
  wymiary paczki z belką 150/40/30, waga 35kg Nasz kod pocztowy 64-920 Piła