Tylna belka Peugeot 206

to 65% wszystkich napraw

Belki Peugeot 206 to wymiana i naprawa na poczekaniuNaprawiamy i wymieniamy belki na poczekaniu. Doszczelniamy je i dbamy o najmniejsze szczegóły, a wiedzą to Klienci co widzieli to na własne oczy będąc w naszej firmie, bo nie wypraszamy ich z warsztatu. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i nie ma u nas kompromisów typu spawania, grzania, walenie ciężkimi młotami czy kołkowania czopów jak to czyni nasza konkurencja. Dla udowodnienia dramatyczne ich regeneracje pokazujemy tu na profilu FACEBOOK-a. KONIECZNE zobacz i otwórz oczy, bo to tanie belki za 500 czy 600zł na których możesz się zabić, a kłopoty są nieuniknione. Zdjęcia nie kłamią mamy ich kilka tysięcy . To dlatego klienci do nas do Piły jadą z calutkiej Polski bo doczytali temat w sieci internetu. Nie kupują kota w worku pod tytułem belka na wymianę. Nie czytają for internetowych gdzie jest mnóstwo anonimowych ludzi gdzie z jednego komputera pisze tytułując się różnymi nazwiskami. Niektóre fora internetowe są wykupione i walona jest ostra propaganda. Bądź ostrożny. Nie ufaj pisanym słowom Zobacz jak nasza konkurencja spawa belki Facebooku.

Cennik naprawy i wymiany belki skrętnej Peugeot 206 wszystkie rodzaje

Tylna belka Peugeot 206 to samochód produkowany od 1998 roku, należący do klasy B. Był jednym z najlepiej sprzedających się samochodów firmy Peugeot, a sprzedano ich w liczbie ponad 13 mln. Mimo, że już od dawna na polskich drogach jeździ jego następca – model 207,208 wciąż cieszy się powodzeniem bo belki są tu naprawialne. W związku z duża ilością tych pojazdów to codzienny nasz Klient na regenerację tylnej belki Peugeot 206 . Klienci nie wiedzą, że tam pod drążkiem stabilizatora jest cienka elastyczna uszczelka jaka na Polskich drogach pęka przed czasem względem zachodnich dróg i niszczy cały układ ułożyskowania. Korozji nie unikniesz jeśli fachowo na czas nie wymienisz w belce uszczelek. Tylko nasza fachowa naprawa tylnej belki Peugeot 206 w naszej firmie przyniesie pozytywne zadowolenie z jazdy na lata, bo usuwamy przyczynę powstawania tej usterki, a nie bezmyślnie wymieniamy zniszczone części.
Całkowicie usuwamy przyczynę usterki i możesz się cieszyć trwałością i bezpieczeństwem !!! Gwarancję dajemy minimum 70.000km
Jeśli jesteś posiadaczem tego popularnego, ładnego samochodu i chcesz cieszyć się nim jeszcze przez długi czas skorzystaj z naszych profesjonalnych usług pod w naszej specjalistycznej firmie. Nasza Regeneracja Tylnej Belki Peugeot 206 czy Naprawa Tylnej Belki Peugeot 206 to jakość, zadowolenie i co najważniejsze Twoje bezpieczeństwo na drodze.

Gwarancja jakości naszej od 26 lat to nie rok czy dwa kiedy zrobisz zaledwie 10.000 i belka już do ponownej naprawy, bo inaczej być nie może lecz na piśmie 70.000km. Uważaj na oferty gwarancji bez limitu kilometrów, bo to chwyt dla naiwnych. Sam widzisz że belka się częściowo zniszczyła ponieważ na czas nie wymieniłeś wycierających się gumowych uszczelniaczy. Nie ma nic wiecznego. Wszystko ma początek i koniec ale całe szczęście że takie zawieszenie jest NAPRAWIALNE czego nie można absolutnie powiedzieć o nowszych modelach.
Żadnej taniej chińszczyzny na 5 minut !!! Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie od 26 lat. Nie kupuj innych belek na wymianę po regeneracji do Peugeot 206. Czytaj na naszej stronie dlaczego i oglądaj dramatyczne zdjęcia po regeneracjach naśladowców na Facebooku, bo to nie jest dla nas żadna konkurencja.
A jak mocno uszkodziłeś zawieszenie swojego samochodu ???? Napraw bezwzględnie tylną belkę i jeździj długo i bezpiecznie !

Oto uczciwy cennik części możliwie najwyższej dostępnej jakości dostępnej w Europie

Tylna belka Peugeot 206, że tył stuka szczególnie prawe koło to nie koniec świata to kwestia naprawy jaką przeprowadzamy na poczekaniu 70-120 minut.

O to uczciwy cennik części możliwie najwyższej dostępnej jakości dostępnej w Europie

 • Robocizna za naprawę belki zawieszenia tylnego - 390zł brutto
 • komplet oryginalnych igiełkowych łożysk - 170zł brutto
 • Najtaniej naprawa belki wynosi 560zł. A jeśli uszkodziłeś kolejne elementy dolicz
 • Nowy czop lewy - 100zł brutto
 • Nowy czop prawy - 100zł brutto


 • Rzadkie przypadki ale bywają :
 • naprawa gniazda wahacza lewego 150zł brutto
 • naprawa gniazda wahacza prawego 150zł brutto
 • Poduszka przednia lewa - 30zł brutto
 • Poduszka przednia prawa - 30zł brutto
 • Demontaż i montaż belki zawieszenia z pojazdu jeśli przyjedziesz całym pojazdem a nie z belką to 150 zł brutto
 • Wysyłka belki zapracowanych klientów co nie mają czasu przyjechać do nas to koszt 140 zł w jedną stronę

 • CHCESZ TANIEJ WYSŁAĆ POSZUKAJ TU
  wymiary paczki z belką 150/50/40, waga 45kg Nasz kod pocztowy 64-920 Piła