Tylna belka Citroen


Fachowa regeneracja tylnej belki i naprawa zawieszenia w autach typu Citroen na poczekaniu w Pile. Naprawiamy tylne belki już od 1993 r.


Dzwoń pomożemy Ci fachowo jak nikt inny tel. 662474032

Facebook regeneracja tylnej belki

Zobacz jak są regenerowane i wszędzie sprzedawane belki na wymiane po regeneracji za 500 czy 600zł. Lepiej otwórz oczy bo będzie za późno. ZDJĘCIA NIE KŁAMIĄ

Tylna belka Citroean

Każdą tylną belkę skrętną w autach Citroen na wleczonych wahaczach można zregenerować czyli fachowo i bezpiecznie naprawić. Dać nawet gwarancję zadowolenia i bezpieczeństwa. To są tylne zawieszenia całe szczęście jeszcze naprawialne czego absolutnie nie można powiedzieć o nowszych modelach pojazdów, bo belki są monolityczne tłoczone z grubej blachy ( nienaprawialne ).

Koszt naprawy tylnej belki Citroen

Koszty są kilkukrotnie mniejsze jak w nowszych modelach. Usuwamy w tych belkach skrętnych całkowicie wady konstrukcyjne szczególnie Peugeot 206 , peugeot 106, Citroen Saxo i AX.

Tylna belka Citroen - jak naprawić belkę w innych modelach aut

Pozostałe modele jak Citroen Berlingo i bardzo mało usterkowe rodzinne Picasso , Peugeot Partner jak i Peugeot 405 ale też Citroen Xsara, ZX, 306, 205, 309 równie są bardzo trwałe z gwarancją naszą nawet do 100.000km. Szczegóły regeneracja tylnej belki. Naprawiamy i wymieniamy belki na poczekaniu o granicy 70-150 minut a nie kilka dni. Nawet zawieszenia tylne takie wypadkowe są naprawialne, bo wymieniamy elementy na inne proste używane lub nowe. Pod żadnym pozorem ich nie prostujemy jak nasza konkurencja. Lecą na złom.

Tylna belka Citroen

Dajemy od wielu lat uczciwą super gwarancję na ilość kilometrów, a nie na rok czy dwa kiedy zrobisz zaledwie 10.000 km i ponowna naprawa ! Tak to jest u naszej konkurencji, a dla udowodnienia pokazujemy tysiące strasznych zdjęć na profilu FACEBOOK-a jak kleją, zaspawują , kołkują części by w trakcie jazdy przypadkiem nie wyleciały. To są dowody gdzie ludziom oczy u nas wylatują z przerażenia.
Uwaga na podszywające się pseudo firmy pod naszą markę i fachową naprawę w Pile - sprawdzaj adres firmy jaki jest TYLKO na Rodakowskiego 90 w Pile !
Proś o naszą pisemną gwarancję z pieczątką inaczej dasz się wyrolować jak wielu innych