Belka po regeneracji – Nie kupuj Peugeota lub Citroena


Znalazłeś ogłoszenie sprzedam Citroen Berlingo lub sprzedam Peugeot Partner a może sprzedam Peugeot 206 lub inne ???? Nikt do sprzedaży nie naprawi belki tak porządnie i bezpiecznie jak u nas lecz zastosuje tanie prowizorki za 500 czy 600zł które w krótkim czasie same się rozlatują gdzie może dojść do wypadku. Absolutnie nie kupuj używanego Peugeota lub Citroena, jeśli ktoś Ci mówi, że tylna belka zawieszenia pojazdu była regenerowana po za naszą firmą. No chyba że dostaniesz 100.000km gwarancji to bierz w ciemno ! Gwarancja roku czy dwóch nie jest żadną gwarancją lecz wystarczjącym czasem, by wewnątrz zrobiła sie spora korozja. Koniec gwarancji i koniec belki przed czasem i znowu nerwy. W tej kwestii, jak w żadnej innej, powinieneś być ostrożny i nieufny. Zwróć uwagę jak wielu właścicieli aut na sprzedaż posuwa się do nagannych technik sprzedaży , czyli najtaniej, bo sprzedaje. Czyli klej i jest Okey. Belki drugi raz tanio nie naprawisz. Koszty są zawsze ponad 1000zł, a nowa belka to minimum 4400zł. Ale co najważniejsze że jest naprawialna. Tylko nowe modele mają monolityczne belki nienaprawialne robione ze stalowej blachy.
Unikaj ogłoszeń sprzedam peugeot 206, czy sprzedam Citroen Xsara, sprzedam peugeot 306. Tego najwięcej mamy do poprawek po prowizorkach !
Przykładowo, Naprawiają 1/2 belki, czyli jedna strona belki. Zazwyczaj z tej najgorszej strony, wbijają deskę i twierdząc, że auto jest naprawione lub luzują celowo śruby końcowego tłumika zwalając na niego winę, że to on właśnie stuka, a nie belka. Nie ma dnia bez kilku osób które dzwonią i proszą o pomoc, które przyjechały ze świeżo kupionymi pojazdami i skrzypiącymi lub zatartymi belkami. Niestety, wciąż mało osób jeździ do fachowców danej marki. Większość szuka uniwersalnego mechanika, a to w połączeniu z użytkowaniem polskich dróg równa się częstym wizytom u niego.
Mało kto będzie inwestować w samochód którego ma zamiar sprzedawać ! Zawsze szuka ceny, by naprawić na najlepiej pokleić czy pospawać prowizorycznie by pojeździł kilka dni bez stukania i piszczenia. Byle sprzedać i podpisać umowe. TY SIĘ PÓŹNIEJ MARTW - PŁAĆ I PŁACZ ! Tanie naprawy są dla bogatych. Tanie mięso psy jedzą.