Tylna belka gwarancja bez limitu kilometrów ???? Niezły chwyt dla naiwnych !Nie płać za własną niewiedze. To chwila radości ! To wnioski na bazie tysięcy oszukanych ludzi którzy codziennie u nas lądują na poprawki po psudofachowcach. Tu masz niepodważalne dowody " liderów " Wejdź koniecznie na FACEBOOK-a
Tylna belka skrętna to typowo eksploatacyjny element zawieszenia o ściśle określonej wytrzymałości ! Nie ma nic wiecznego na świecie. Sam widzisz, że uszkodziłeś belkę z czystej niewiedzy mając w granicach 60-150.000km na liczniku. Uszczelki się wycierają bo muszą ! Wówczas woda robi bałagan czyli ogromną korozję systemu ułożyskowania belki skrętnej, bo nie byłeś świadomy konieczności wymiany w określonym czasie samego zużywającego się uszczelnienia belki zawieszenia.
Nasza gwarancja jakości wygląda tak.
Zdajemy sobie sprawę że są ludzie co w ciągu roku zrobią zaledwie 2000km inni już 7000km, a kolejni już 20, a nawet 100.000km. Więć totalnym oszustwem by było dając każdemu gwarancją na rok czy dwa. Nasza uczciwość mówi by szanować klientów i traktujemy sprawy poważnie czyli minimalna PISEMNA gwarancja to 70.000km do 100.000km. To jest uwarunkowane typem tylnej belki Peugeot Citroen jaką fachowo naprawiamy.
Gwarancja bez limitu kilometrów ? Tego jeszcze nie grali..... Zwracamy uwagę na dziwne oferty cudotwórców oferujących gwarancja bez limitu kilometrów. To normalna parodia w biały dzień. Lepsi fachowcy od inżynierów koncernu PSA. :)
Facebook regeneracja tylnej belki

Zobacz jak są regenerowane i wszędzie sprzedawane belki na wymiane po regeneracji za 500 czy 600zł. Lepiej otwórz oczy bo będzie za późno. ZDJĘCIA NIE KŁAMIĄ