Tylna belka Peugeot 306

Regeneracja belki 306

Wymiana belki Peugeot 306

Wymiana i naprawa na poczekaniu

PIŁA 1993rok

Cena regenerowanej belki Peugeot Citroen

regeneracja belek konkurencja


Dramatyczne regeneracja naśladowców UWAŻAJ bo będziesz kolejnym Czytaj i oglądaj zdjęcia i filmiki. One nie kłamią Zapraszamy na FACEBOOK-a.


Zaufaj fachowcom, a nie wymianiaczom

Gwarancja naszej jakości od 28 lat to 70.000 km, a nie rok czy dwa kiedy zrobisz zaledwie 10.000 i belka już do ponownej kosztowniejszej naprawy, bo inaczej być nie może. Uważaj na takie oferty gwarancji roku, dwóch lub bez limitu kilometrów, bo to chwyt dla naiwnych. Sam widzisz że belka się częściowo zniszczyła ponieważ na czas nie wymieniłeś wycierających się gumowych uszczelniaczy. Nie ma nic wiecznego. Wszystko ma początek i koniec ale całe szczęście że takie zawieszenie jest NAPRAWIALNE czego nie można absolutnie powiedzieć o nowszych modelach. Unikaj tanich belek z gwarancją do 2 lat. Boją się większej odpowiedzialności bo wiedzą że to im się szybko rolatuje co widać na tysiącach zdjęć na naszym Facebooku.
Nie kupuj zestawu naprawczego tylnej belki Peugeot 306 bo to pieniądze w błoto. Nie ma belek które potrafią się zepsuć w 100%. Naprawa belki skrętnej Peugeot 306 nie polega na wymianie dobrych nienaruszonych części lecz usunięciu przyczyny powstawania usterki i żaden mechanik w Polsce nie posiada po za ciężkim młotem i palnikiem gazowym maszyn do obróbki, wszelkich specjalistycznych ściągaczy i siłowników, a nie wspomnę o ogromnej potrzebnej wiedzy. Nie wierzysz to zobacz jak Cię wyproszą z warsztatu albo dostaniesz kompletną inną wyrzeźbioną belkę na wymianę jaka musi za przysłowiowe 5 minut się rozlecieć. Przekonaj się i zastanów dlaczego tak się dzieje i dlaczego od 26 lat ludzie jadą do nas z całej Polski po setki kilometrów ale i z zagranicy. To są belki najtańsze w naprawie i regeneracji, bo żeby nie uszkodzić systemu ułożyskowania czyli czop / łożyska trzeba na czas wymienić gumowe uszczelnienie, a to koszt zaledwie 60zł. My naprawiamy raz a porządnie bez poprawek, cudowania i udziwniania jak dookoła.
Doszczelniamy je i dbamy o najmniejsze szczegóły a wiedzą to Klienci co widzieli to na własne oczy będąc w naszej firmie bo nie wypraszamy ich z warsztatu. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i nie ma u nas kompromisów typu spawania, grzania, walenie ciężkimi młotami czy kołkowania czopów jak to czyni nasza konkurencja. Dla udowodnienia dramatyczne ich regeneracje pokazujemy tu na profilu Facebook. KONIECZNE zobacz i otwórz oczy, bo to tanie belki za 500 czy 600zł na których możesz się zabić, a kłopoty nieuniknione. Zdjęcia nie kłamią mamy ich kilka tysięcy FACEBOOK-a

Żadnej taniej chińszczyzny na 5 minut !!! Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie od 28 lat. Nie kupuj innych belek na wymianę po regeneracji do Peugeot 306 . Czytaj na naszej stronie dlaczego i oglądaj dramatyczne zdjęcia po regeneracjach naśladowców na Facebooku, bo to nie jest dla nas żadna konkurencja.
Gwarancja nie rok czy dwa kiedy zrobisz zaledwie 10-15.000 i belka już do ponownej naprawy lecz na piśmie aż 100.000km. Naprawiamy i wymieniamy belki na poczekaniu.

CENNIK NAPRAWY I WYMIANY TYLNEJ BELKI Peugeot 306
> KTÓRE Z CZĘŚCI USZKODZONE MASZ BO NA PEWNO NIE WSZYSTKIE<
 • Robocizna za naprawę belki zawieszenia tylnego - 400zł brutto
 • komplet oryginalnych igiełkowych łożysk - 200zł brutto
 • Najtaniej naprawa belki wynosi 600 zł. A jeśli uszkodziłeś kolejne elementy dolicz:
 • Nowy czop lewy - 150zł brutto
 • Nowy czop prawy - 150zł brutto
 • Poduszka przednia lewa oryg. - 120zł brutto
 • Poduszka przednia prawa oryg. - 120zł brutto
 • Rura nośna czyli poprzecznica na wypadek wytarcia gniazda - 480zł brutto ( nie czarny krzywy chinol - oglądaj FILM, bo każda jest krzywa )
 • FILM - Oglądaj jak jedyny hurtownik w PL zdradza tajemnice każdej importowanej belki z chin że jest krzywa
 • Demontaż i montaż belki zawieszenia z pojazdu tylko 200zł brutto
 • Wysyłka belki zapracowanych klientów co nie mają czasu przyjechać do nas to koszt 130zł w jedną stronę

 • CHCESZ TANIEJ WYSŁAĆ POSZUKAJ TU
  wymiary paczki z belką 150/40/30, waga 35kg Nasz kod pocztowy 64-920 Piła
  Tania Regenerowana belkaTania regenerowana belka Xsara, Peugeot 306, Citroen ZX