Regeneracja belki Peugeot Citroen Piła
czytaj dla własnego dobra !

Nasza renomowana firma pierwsza w Polsce która zajęła się naprawą i regeneracją tylnej belki skrętnej pojazdów PSA czyli Peugeot / Citroen regeneruje belki skrętne na poczekaniu już 30 lat tylko w Pile oczywiście pod okiem właściciela firmy, by nie stracić jakości i wyrobionej marki i pozytywnej rekomendacji w całym kraju. Największe doświadczenie i tysiące pozytywnych opinii. Co najważniejsze bez reklamacji, bo z gwarancją nawet 100.000km, a nie rok czy dwa kiedy auto stoi w garażu. By ludzi nie oszukiwać nie dajemy kompletnych belek po regeneracji które są bo muszą być robiona z odzyskiwanych części jakie ludzie bezwiednie im oddają ! Nie kupuj kota w worku po " regeneracji " Powodów jest mnóstwo.
Na przykład :
1. Drążki skrętne się deformują, a nawet pękają ( skrężyna ) od wielokrotnego przeładowania i ciągania przyczep. Są zdeformowanie i wymęczonei dlatego tył samochodu się obniża. Tym ustanawiasz wysokość pojazdu. Typów jest wiele.
2. Masz benzynowy silnik i butle z gazem o różnej wielkości i wadze? Więc nie można ustawić wysokości zgodnej z dokumentacją. I tak pojazd będzie stać za nisko ! Naprawa musi być indywidualna czyli pod potrzeby klienta, by zachować Twoje bezpieczeństwo.
3. Belki po regeneracji to nic innego jak odzyskiwanie nieuszkodzonych części i przekładanie z jednej do drugiej belki, bo dobrych części nie wywalą do kosza. To dlatego każą Ci oddać starą belkę, bo wiedzą, że tam jest sporo dobrych części. My tego nie praktykujemy z czystej uczciwości do klienta. Inni na Tobie dodatkowo zarabiają. Ty dla nich nie dla nas jesteś towarem. Pamiętaj !
4. Proponują zapłacić kaucję jaka pod byle pozorem nie jest zwracana. Tym dodatkowo zarabiają.
5. Nie odzyskujemy części bo weryfikujemy uszkodzenie Twojej belki w Twojej obecności naprawiamy na poczekaniu i uświadamiamy co zrobić byś jej znowu nie uszkodził.
6. Takie belki tylnego zawieszenia po niby regeneracji na wymianę to celowe cwaniactwo gdzie nie widzisz całego procesu naprawy jak u nas czyli co masz w niej nowe a co z innych belek ! Naiwność nie popłaca. A części są wewnątrz u nich zaspawywane. Pokazujemy setki jak nie tysiące zdjęć jako dowód. Ludzie po czasie pukają sobie w głowę. Ale Polak mądry po szkodzie. Oni żerują na Twojej niewiedzy.
7. Nie bez powodu klienci codziennie od 30 lat jadą do nas z calutkiego kraju ale i z zagranicy. Pomyśl dlaczego !!!
8. Uwaga na nieuczciwych mechaników którzy kupują gdzieś belki po regeneracji, by szybko zarobić na przekładce. Kontroluj proces naprawy, a nie wymiany z jednego na drugie by nie mieć dalszych kłopotów. Nie kupuj czarno malowanych belek po regeneracji w hurtowniach bo to te same buble co w sieci internetu. Nowa belka oryginał to koszt minimum 6000zł

INNI Niby konkurencja sporo reklamacji co dokumentujemy tysiącami zdjęć dla przestrogi na FACEBOOK-u Zobacz koniecznie dziesiątki filmów też na TikTok-u Tam zobaczysz kołkowane i zaspawywane czopy belek, drążków stabilizatora. Dla zamaskowania i zachęty piaskowane i malowane na czarno. gdzie farba znika już po 7 miesiącach. Belka jest potwornie skorodowana. Dodatkowo wiele przerażających opinii, spraw w sądach i na prokuraturze. Wypadki, kolizje i inne perturbacje. Czytaj opinie nie na forach bo to ich własność, a zatrudnieni blogerzy pisą superlatywny ukrywani pod kilkoma różnymi nazwami !!! Te firmy natychmiast powinny zostać zamknięte przez prokuraturę.
U nas masz uczciwy i wyszczególniony cennik za każdą część z osobna jak w sklepie. Wiesz za co płacisz nie masz wymalowanego farbą kota w worku. Widzisz jak belkę Ci składamy, bo klientów nigdy z warsztatu nie wywpraszamy. Wiesz i widzisz za co płacisz. Uczciwość wobec klienta NR1

INNI Nie masz podanych cen za poszczególne części byś nie miał wiedzy jakiego pochodzenia są części oraz co masz w rzeczywistości wymienione na nowe a co stare z innych belek. Masz płacić za całość bez względu na wielkość zniszczenia, bo ich zdaniem wszystkie belki muszą być całkowici uszkodzone co jest celowym kłamstwem i celowym oszustwem. Na tym sie dodatkowo zarabia, czyli na belce którą oddajesz za drugą niby zregenerowaną gdzie zawsze są dobre wręcz idealne części. Biorą kaucję za belkę jaka pod byle pretekstem nie jest zwracana. To pułapka. Myśl logicznie głową i nie daj się złapać.
Nasza regeneracja belki na poczekaniu ok.60-70 minut w obecności klienta już zdemontowanej belki. Z pojazdem gdzie też trzeba bezwzględnie belkę zdemontować to już 90-180 min. Wiesz na czym jeździsz. Widzisz za co płacisz. Bez oszustw bo Cię kliencie szanujemy. Wiemy, że to my jesteśmy dla Ciebie, a nie odwrotnie. Wszystko fachowo bez reklamacji bo robimy to już 30 lat z zamkniętymi oczami i po ciemku.

INNI Nie regenerują Twojej belki na poczekaniu, a tym bardziej w Twojej obecności, ponieważ boją się że za dużo zobaczysz i będziesz zadawać niewygodne im pytania. A to im nie ma rękę. Boją się dociekliwych klientów. Musisz od nich kupić dziwnego składaka pomalowanego na czarno. Co najważniejsze nie wiesz jakie masz części wewnątrz belki, a niestety masz bo musisz mieć odzyskane z innych belek z poprzednich wymian. To dlatego mają na tym dodatkowy biznes po przez odzyskiwanie niezniszczonych części z jednej oddanej belki i przekładaniu do drugiej. Dobrych niezniszczonych części nikt na zlom nie wywali. Lecą do kolejnych belek za free. Pomniejszają ceny gotowej zrobionej belki a i tak wyjdą na swoje, bo wielu ludzi im oddaje części kompletnie nie zniszczone.
U nas płacisz za te części jakie w belce masz ewidentnie zniszczone. Płacisz uczciwie tak jak analogicznie w przednim zawieszeniu gdzie też nie wymieniasz wszystkiego na raz. Gwarancja u nas jest na przejechane kilometry, bo ona się psuje nie od upływających lat lecz przebiegu. Tylna belka zawieszenia to element eksploatacyjny i naprawialny czego absolutnie w dzisiejszych czasach nie można powiedzieć o nowych pojazdach. Gwarancja naszej fachowej regeneracji waha się w zależności od typu belek 70.000-100.000km. a nie rok czy dwa bo to nie jest żadna gwarancja.

INNI Płacisz za wszystko bez względu czy masz w niej części dobre czy też uszkodzone. Gwarancja na rok lub dwa bo boją się większej odpowiedzialności wiedząc że mają sporo reklamacji. W tym okresie zrobisz do 5-15.000km i bądź pewny kolejnej naprawy, bo woda jest w belce o czym niewiesz bo nie widzisz. Cudotwórcy dają nawet gwarancję bez limitu kilometrów, a przecież belka Ci siadła sam już widzisz po jakim przebiegu. U jednego było to 40.000 u innych 200.000km. Pamiętaj że nie świadomie ponad połowę z tego jeździsz na skorodowanej belce. Taka usterka jest bardzo wolno idącą usterką. Ludzie dzięki temu wpadają w pułapkę myśląc że gdy nie stuka jest sprawna , a przecież spuchnięta korozja zaciera poszczególne części. Komfort jazdy niezauważalnie spada z miesiąca na miesiąc.
U nas masz uczciwy i wyszczególniony cennik za każdą część z osobna jak w sklepie. Wiesz za co placisz i nie masz wymalowanego farbą kota w worku. Widzisz jak belkę Ci składamy. Wiesz za co płacisz. Uczciwość NR1

INNI Nie masz podanych cen za poszczególne części byś nie miał wiedzy jakiego pochodzenia są części. Masz płacić za całość bez względy na wielkość zniszczenia, bo ich zdaniem wszystkie belki muszą być całkowici uszkodzone co jest celowym kłamstwem i oszustwem. Biorą kaucję za belkę jaka pod byle pretekstem nie jest zwracana. To pułapka
My nie odzyskujemy nie zniszczonych części z jednych belek i nie przykładamy ich do drugich. Tak nie pomniejszysz kosztów regeneracji. Elementy wchodzące w skład systemu ułożyskowania w szczególności łożyska igiełkowe wraz z uszczelniaczami ZAWSZE są nowe pierwszego montażu. Czopu, poduszki na której belka "wisi" i wiela innych elementów nie zawsze się psuje. Dobrze wiesz że do każdej naprawy trzeba podejść indywwidualnie.

INNI Odzyskują części z dostarczonych belek przez wielu ludzi i pod pretekstem oszczędności czasu demontują owe części w wolnych chwilach i montują je do innych belek na kolejną wymianę. Dlatego nie widzisz jak Ci regenerują belkę i nie znasz ceny za poszczególne w niej części. Ale belka dla zachęty wymalowana czego producent nie robi !
Nasza fachowość nie pozwala na uprawianie ściemy. Dlatego nie piaskujemy i nie zdzieramy proszkowej twardej farby z rur nośnych belek. Odlewy nie są malowane bo to musi korodować. Picowanie belek to nie nasz priorytet. Dbamy o jakość systemu ułożyskowania i Wasze bezpieczeństwo na drodze. Ty na farbie jeździć nie będziesz a belka pracuje w brudzie bo musi.

INNI Dla zachęty piaskuję i malują dziadowską farbą żeby za maksymalnie 6 -10 miesięcy nie było śladu po farbie. Korozja jest podwójna. Belka wyjałowiona od piaskowania. To bubel zapakowany w ładny papierek. Oglądaj koniecznie zdjęcia w galerii na FACEBOOK-u
Stosujemy nowe części do naprawy systemu ułożyskowania belki ale te najdroższe jak odlewy wahaczy lub rury nośne czyli poprzecznice dajemy używane oryginały koncernu PSA czyli Peugeot / Citroen. Zamienniki to czasami poduszki na których belka " wisi " oraz możliwie najlepszej sprawdzonej klasy czopy. To dlatego dajemy tak ogromną gwarancje jakości.

INNI Tanie belki to tanie i najtańsze części oczywiście z Chin bez atestu i homologacji. To dlatego konkurencja zaspawuje czopy w belkach, bo ich wymiary nie zawsze pasują do oryginalnych elementów. Skaczą z hurtowni na hurtownie bo testują części jakie sprawdzą się najlepiej. Testują różne smary widząc spore ilości reklamacji. Niestety coś za coś. Albo tanio albo dobrze i bezpiecznie.
Nasza skromna firma posiada różne maszyny do obróbki wahaczy i nie tylko, wszelkie ściągacze bez ingerencji palnika gazowego jaki niszczy i strukturę metalu oraz bez walenia ciężkimi młotamijakie deformuję elementy. Nie kołkujemy czopów i nie zaspawujemy ich w belkach Peugeot Citroen. Brak reklamacji cieszy nas od lat najbardziej, bo mamy największe doświadczenie od 30 lat. Belki są naprawiane pod okiem samego właściciela firmy gdzie skupiamy się indywidualnie w kolejności na zleceniu. Nie naprawiamy wirtualnie w dziwnych filiach. Cała Polska jak i Europa jedzie do nas codziennie. zastanów się dlaczego ?

INNI Szczycą się publicznie wielkimi ilościami przeprowadzonych regeneracji przy tym śmią się nazywać liderami. Niby przyrządy siłowniki, a belki są wewnątrz zaspawywane i czopy kołkowane wahacze nie naprawiane, bo przecież za tym idą koszty. A ma być tanio więc jest. To co się dzieje to wolna amerykanka. Nawet nie masz świadomości dlatego tysiące zdjęć i setki filmów pokazujemy ku przestrodze na FACEBOOK-u jako dowód na kryminalne ich regeneracje naszej konkurencji.
tylna belka po regeneracji
tylna belka po regeneracji