Regeneracja belki Peugeot Citroen Piła

Nasza renomowana firma regeneruje belki skrętne na poczekaniu już 28 lat tylko w Pile pod okiem właściciela firmy, by nie stracić jakości i wyrobionej pozytywnej rekomendacji. Największe doświadczenie i tysiące pozytywnych opinii.

INNI Niby konkurencja sporo reklamacji co dokumentujemy tysiącami zdjęć dla przestrogi na FACEBOOK-u Tam zobaczysz kołkowane i zaspawywane czopy belek, Dla zamaskowania i zachęty piaskowane i malowane na czarno. Dodatkowo wiele przerażających opinii. Nie na forach bo to ich własność !!! Te firmy natychmiast powinny zostać zamknięte przez prokuraturę.
U nas masz uczciwy i wyszczególniony cennik za każdą część z osobna jak w sklepie. Wiesz za co płacisz i nie masz wymalowanego farbą kota w worku. Widzisz jak belkę Ci składamy. Wiesz za co płacisz. Uczciwość NR1

INNI Nie masz podanych cen za poszczególne części byś nie miał wiedzy jakiego pochodzenia są części oraz co masz w rzeczywistości wymienione na nowe a co stare z innych belek. Masz płacić za całość bez względu na wielkość zniszczenia, bo ich zdaniem wszystkie belki muszą być całkowici uszkodzone co jest celowym kłamstwem i oszustwem. Na tym sie dodatkowo zarabia. Biorą kaucję za belkę jaka pod byle pretekstem nie jest zwracana. To pułapka
Nasza regeneracja belki zdemontowanej na poczekaniu 60-70 minut w obecności klienta. Z pojazdem gdzie trzeba bezwzględnie belkę zdemontować to już 90-180 min. Wiesz na czym jeździsz. Widzisz za co płacisz. Bez oszustw bo Cię kliencie szanujemy. Wiemy, że to my jesteśmy dla Ciebie, a nie odwrotnie. Wszystko fachowo bez reklamacji bo robimy to już 26 lat z zamkniętymi oczami.

INNI Nie regenerują Twojej belki na poczekaniu, a tym bardziej w Twojej obecności, ponieważ boją się że za dużo zobaczysz i będziesz zadawać niewygodne im pytania. A to im nie ma rękę. Boją się dociekliwych klientów. Musisz od nich kupić dziwnego składaka pomalowanego na czarno. Co najważniejsze nie wiesz jakie masz części wewnątrz belki, a niestety masz bo musisz mieć odzyskane z innych belek z poprzednich wymian. To dlatego mają na tym dodatkowy biznes po przez odzyskiwanie niezniszczonych części z jednej oddanej belki i przekładaniu do drugiej. Pomniejszają ceny gotowej zrobionej belki a i tak wyjdą na swoje, bo wielu ludzi im oddaje części kompletnie nie zniszczone.
U nas płacisz za te części jakie w belce masz ewidentnie zniszczone. Płacisz uczciwie tak jak analogicznie w przednim zawieszeniu gdzie też nie wymieniasz wszystkiego na raz. Gwarancja u nas jest na przejechane kilometry, bo ona się psuje nie od upływających lat lecz przebiegu. Gwarancja naszej fachowej regeneracji waha się w zależności od typu belek 70.000-100.000km. a nie rok czy dwa bo to nie jest żadna gwarancja.

INNI Płacisz za wszystko bez względu czy masz w niej części dobre czy też uszkodzone. Gwarancja na rok lub dwa bo boją się większej odpowiedzialności wiedząc że mają sporo reklamacji. W tym okresie zrobisz do 15.000km i bądź pewny kolejnej naprawy. Cudotwórcy dają nawet gwarancję bez limitu kilometrów, a przecież belka Ci siadła sam już widzisz po jakim przebiegu. U jednego było to 40.000 u innych 200.000km. Pamiętaj że nie świadomie ponad połowę z tego jeździsz na skorodowanej belce. Taka usterka jest bardzo wolno idącą usterką. Ludzie dzięki temu wpadają w pułapkę myśląc że gdy nie stuka jest sprawna , a przecież spuchnięta korozja zaciera poszczególne części.
U nas masz uczciwy i wyszczególniony cennik za każdą część z osobna jak w sklepie. Wiesz za co placisz i nie masz wymalowanego farbą kota w worku. Widzisz jak belkę Ci składamy. Wiesz za co płacisz. Uczciwość NR1

INNI Nie masz podanych cen za poszczególne części byś nie miał wiedzy jakiego pochodzenia są części. Masz płacić za całość bez względy na wielkość zniszczenia, bo ich zdaniem wszystkie belki muszą być całkowici uszkodzone co jest celowym kłamstwem i oszustwem. Biorą kaucję za belkę jaka pod byle pretekstem nie jest zwracana. To pułapka
My nie odzyskujemy nie zniszczonych części z jednych belek i nie przykładamy ich do drugich. Tak nie pomniejszysz kosztów regeneracji.

INNI Odzyskują części z dostarczonych belek przez wielu ludzi i pod pretekstem oszczędności czasu demontują owe części i montują je do innych belek na kolejną wymianę. Dlatego nie widzisz jak Ci regenerują belkę i nie znasz ceny za poszczególne w niej części. Ale belka dla zachęty wymalowana czego producent nie robi !
Nasza fachowość nie pozwana na uprawianie ściemy. Dlatego nie piaskujemy i nie zdzieramy proszkowej twardej farby z rur nośnych belek. Odlewy nie są malowane bo to musi korodować. Picowanie belek to nie nasz priorytet. Dbamy o jakość systemu ułożyskowania i Wasze bezpieczeństwo na drodze. Ty na farbie jeździć nie będziesz a belka pracuje w brudzie bo musi.

INNI Dla zachęty piaskuję i malują dziadowską farbą żeby za maksymalnie 6 -10 miesięcy nie było śladu po farbie. Korozja jest podwójna. Belka wyjałowiona od piaskowania. To bubel zapakowany w ładny papierek. Oglądaj koniecznie zdjęcia w galerii na FACEBOOK-u
Nasze części w 97% używanych to oryginał koncernu PSA czyli Peugeot / Citroen. Zamiennikami możliwie najlepszej klasy są tylko czopy. To dlatego dajemy tak ogromną gwarancje jakości.

INNI Tanie belki to tanie i najtańsze części oczywiście z Chin bez atestu i homologacji. To dlatego konkurencja zaspawuje czopy w belkach. Skaczą z hurtowni na hurtownie bo testują części jakie sprawdzą się najlepiej. Testują różne smary widząc spore ilości reklamacji. Niestety coś za coś. Albo tanio albo dobrze i bezpiecznie.
Nasza skromna firma posiada różne maszyny do obróbki wahaczy i nie tylko, wszelkie ściągacze bez ingerencji palnika gazowego jaki niszczy strukturę metalu oraz bez walenia ciężkimi młotami. Nie kołkujemy czopów i nie zaspawujemy ich w belkach Peugeot Citroen. Brak reklamacji cieszy nas od lat najbardziej, bo mamy największe doświadczenie od 26 lat. Belki są naprawiane pod okiem samego właściciela firmy gdzie skupiamy się indywidualnie w kolejności na zleceniu. Nie naprawiamy wirtualnie w dziwnych filiach. Cała Polska jak i Europa jedzie do nas codziennie. zastanów się dlaczego ?

INNI Szczycą się publicznie wielkimi ilościami przeprowadzonych regeneracji przy tym śmią się nazywać liderami. Niby przyrządy siłowniki, a belki są wewnątrz zaspawywane i czopy kołkowane. To co się dzieje to wolna amerykanka. Nawet nie masz świadomości dlatego tysiące zdjęć pokazujemy ku przestrodze na FACEBOOK-u jako dowód na kryminalne ich regeneracje naszej konkurencji.
tylna belka po regeneracji
tylna belka po regeneracji