Wysyłka do nas belki tylnego zawieszenie do regeneracji


Zamów najtańszego kuriera bez umowy ( wypełnij formularz przy wybranym kurierze, opłać i wyślij ) TU - klikaj ) lub dzwoń do nas 662 474 032. Zapakuj belkę koniecznie bez amortyzatorów i układu hamulcowego jak poniżej na zdjęciach. Nie przekrocz wagi paczki i wymiarów. Paczki u kurierów są weryfikowane wagowo.

Wypełnij rubryki wymiarów i wpisz poniższe parametry swojej paczki, opłać transport i wydrukuj list dla kuriera:
- Belka Partner, Berlingo, Picasso, 405 wpisujesz wymiary 140/30/40 waga 54kg jako przesyłka niestandardowa.
- Belka 206, ZX, Xsara, 306, 106, Saxo, AX, 309 i 205 wpisujesz wymiary 120/30/40 waga 40kg. Opłać transport lub dzwoń do nas i zamów kierowcę.
Ciężka i zabłocona belka ma wiele ostrych krawędzi. Musi być bezpiecznie zapakowana w karton jak jedna bryła bez przewężeń. Zobacz foto. Inaczej stracisz czas i pieniądze.
Regeneracja - tylna belka Peugeot i tylna belka Citroen to zaledwie 60-90 minut
dzwoń lub pisz jeśli masz kłopoty w godzinach 8-16 poniedziałek/piątek
Tylna belka Citroen Xsara, ZX
Tylna belka Peugeot 306 205 i 309 Tylna belka Citroen Berlingo, Picasso, Saxo, AX
Tylna belka Peugeot 206, Partner, 405, 106
regenerowana_belka_xsara_zx_306

Naprawa, regeneracja belki na poczekaniu. Belkę Twoją rozbieramy i sprawdzamy co w niej uszkodziłeś. Fabrycznie belki w całości NIE SĄ MALOWANE ! Jedna kałuża i belka ponownie ufajdana. Belek nie piaskujemy lecz czyścimy z błota i malujemy specjalną gumowaną farbą. Dla Ciebie nie ważne jest picowanie lecz fabryczny i bezpieczny stan techniczny. Od picowania jak piaskowanie i malowanie są inni co tym robią wrażenie na Klientach mając przy tym już tysiące negatywnych opinii na internecie.
Ze względu na sporą ilość Klientów trzeba co najmniej 5 dni wcześniej zgłosić chęć wysłania belki do naszej firmy. Belkę demontujesz sam we własnych warunkach lub zlecasz usługę najlepiej zaufanemu mechanikowi. Jak zdemontować tylną belkę czytaj tu... Nie przyjmujemy do napraw belek z osprzętem typu układ hamulcowy, amortyzatory. Belkę trzeba"obrać" z osprzętu typu amortyzatory, cały układ hamulcowy i wszelkie blaszki i opaski. Podnosi wagę paczki i koszty wysyłki i przeszkadza również w naprawie. UWAGA ! Belkę trzeba zapakować w karton i wzmocnić folią stretch, bo takie są nowe wymogi naszych wszystkich przewoźników tak by żaden z kanciatych elementów belki nie wystawał po za obręb paczki. Musi przypominać pudełko zapałek. Foto wyżej. By zamówić transport najlepiej wysyłasz email podając PEŁNY adres odbioru belki lub można dzwonić. Transport z małych miasteczek ( 2 strefa ) do 1-2 dni, duże miasta ( 1 strefa ) 1 dzień. Do gwarancji trzeba również podać dane pojazdu czyli nr rejestracyjny i przebieg na liczniku oraz dane do FV i dołączyć do belki na kartce. Jeśli Twój pojazd ma hak lub butlę gazową musimy też o tym wiedzieć. Prosimy o pomoc w załadunku kurierowi ciężkiej belki. Dziękujemy
Gdy belka kolejnego dnia dojedzie do nas po jej rozebraniu i sprawdzeniu wielkości uszkodzenia dzwonimy do Ciebie z obowiązku i grzeczności poinformowania o wielkości zniszczenia oraz kosztach naprawy zgodnie z cennikiem. Naprawa belki to czas do 90 minut.
Odesłanie naprawionej tego samego dnia co jej dostarczenie ( poniedziałek-piątek). Koszty wysyłki doliczamy do całej usługi regeneracji belki. Naszą fachową i bezpieczną regenerację potwierdza NASZ GWARANCYJNY DOKUMENT z pieczątką ! Jeśli nie masz zaufania do nas to nie wysyłaj tylnej belki ! Lepiej sam ją przywieź i zobacz na własne oczy wielkość uszkodzenia i jedyną fachową, bezpieczną naprawę tylnej belki w Polsce.
Nie ma sensu pieskować bo belka jest bardziej zniszczona. Nie ma co malować bo kilka miesięcy i nie ma śladu po farbie.

Nie ma sensu pieskować bo belka jest bardziej zniszczona. Nie ma co malować bo kilka miesięcy i nie ma śladu po farbie.

Tak musi wyglądać belka do wysyłki. Naprawiamy belki w 70 minut i odsyłamy. Możesz przywieść osobiście i od reki Ci ją trwale i bezpiecznie zregenerujemy. Dzwoń 662 474 032
zapraszamy na fachową regenerację tylnej belki skrętnej