Regenerowana belka tylnego zawieszenia Citroen od 1993r.

Naprawa wahacza

Regulacja wysokości

Naprawa i wymiana belki na poczekaniu


* Tylna belka Citroen Picasso

* Tylna belka Citroen Xsara

* Tylna belka Citroen Berlingo

* Tylna belka Citroen Saxo

* Tylna belka Citroen AX

Tylna belka Peugeot- Tylna belka Citroen

Zobacz jak są regenerowane i wszędzie sprzedawane belki na wymiane po regeneracji za 500 czy 600zł. Lepiej otwórz oczy bo będzie za późno. ZDJĘCIA NIE KŁAMIĄ


Jedyna w Polsce fachowa regeneracja i naprawa zawieszenia na poczekaniu bez oszustw odzyskiwania w Pile od 1993 r.


Dzwoń pomożemy Ci fachowo jak nikt inny tel. 662474032

Nie bez powodu Klienci jadą do nas po wiele setek kilometrów z calutkiej Polski

Tylna belka Citroen

Każdą tylną belkę skrętną w autach Citroen na wleczonych wahaczach można zregenerować czyli fachowo i bezpiecznie naprawić. Dać nawet gwarancję 100.000km zadowolenia i bezpieczeństwa. To są tylne zawieszenia całe szczęście jeszcze naprawialne czego absolutnie nie można powiedzieć o nowszych modelach pojazdów, bo belki są monolityczne tłoczone z grubej blachy ( nienaprawialne - brak zamiennych częsci ! Spredawane w człości jako jeden cały podzespół ).

Koszt naprawy tylnego zawieszenia Citroen

Koszty są kilkukrotnie mniejsze jak w nowszych modelach. Usuwamy w tych belkach skrętnych całkowicie wady konstrukcyjne drążka stabilizatora szczególnie Peugeot 206 , peugeot 106, Citroen Saxo i AX. Koszty są uzaleznione od wielkości uszkodzenia, a to 12-20 różnych elementów. Uważaj na oferty z góry określonej ceny. Dlaczego ? Policz co ile kosztuje. Odejmij podatet Vat, od netto dochodowy i masz odpowiedź z czym masz doczynienia.

Tylne zawieszenie Citroen - jak naprawić belkę w innych modelach aut

Pozostałe modele jak Citroen Berlingo i bardzo mało usterkowe rodzinne Picasso , Peugeot Partner jak i Peugeot 405 ale też Citroen Xsara, ZX, 306, 205, 309 równie są bardzo trwałe z gwarancją naszą nawet do 100.000km. Szczegóły regeneracja tylnej belki. Naprawiamy i wymieniamy belki na poczekaniu o granicy 70-150 minut a nie kilka dni. Nawet zawieszenia tylne takie wypadkowe są naprawialne, bo wymieniamy elementy na inne proste używane lub nowe. Pod żadnym pozorem ich nie prostujemy jak nasza konkurencja. Lecą na złom.

Dajemy od wielu lat uczciwą super gwarancję na ilość kilometrów, a nie na rok czy dwa kiedy zrobisz zaledwie 10.000 km i ponowna naprawa ! Tak to jest u naszej konkurencji, a dla udowodnienia pokazujemy tysiące strasznych zdjęć na profilu FACEBOOK-a jak kleją, zaspawują , kołkują części by w trakcie jazdy przypadkiem nie wyleciały. To są dowody gdzie ludziom oczy u nas wylatują z przerażenia.

Uwaga na podszywające się pseudo firmy pod naszą markę i fachową naprawę w Pile - sprawdzaj adres firmy jaki jest TYLKO na Rodakowskiego 90 w Pile !
Proś o naszą pisemną gwarancję z pieczątką inaczej dasz się wyrolować jak wielu innych