Regenerowana belka tylnego zawieszenia Peugeot od 1993r.

Naprawa wahacza belki

Regulacja wysokości zawieszenia

Naprawa i wymiana belki na poczekaniu

Nie jesteśmy wymieniaczami lecz fachowcami


* Tylna belka Peugeot 206

* Tylna belka Peugeot Partner

* Tylna belka Peugeot 306

* Tylna belka Peugeot 106

* Tylna belka Peugeot 405

Tylna belka Peugeot- Tylna belka Citroen

Zobacz jak są regenerowane i wszędzie sprzedawane belki na wymiane po regeneracji za 500 czy 600zł. Lepiej otwórz oczy bo będzie za późno. ZDJĘCIA NIE KŁAMIĄ

Jedyna w Polsce fachowa regeneracja i naprawa zawieszenia na poczekaniu bez oszustw odzyskiwania części jest w Pile od 1993 r.


Dzwoń pomożemy Ci fachowo jak nikt inny tel. 662474032

Każdą tylną belkę Peugeot skrętną pojazdów na wleczonych wahaczach można zregenerować czyli fachowo i bezpiecznie naprawić. Dać nawet gwarancję zadowolenia i bezpieczeństwa. To są tylne zawieszenia całe szczęście jeszcze naprawialne czego absolutnie nie można powiedzieć o nowszych modelach pojazdów, bo belki są monolityczne tłoczone z grubej blachy ( nienaprawialne ). Koszty są kilkukrotnie mniejsze jak w nowszych modelach. Usuwamy w tych belkach skrętnych całkowicie wady konstrukcyjne szczególnie Peugeot 206 , peugeot 106. Pozostałe modele jak Peugeot Partner jak Peugeot 405 ale też 306, 205 i 309 równie są bardzo trwałe z gwarancją naszą nawet do 100.000km. REGENERACJA TYLNEJ BELKI PEUGEOT LUB REGENERACJA TYLNEJ BELKI CITROEN Naprawiamy i wymieniamy belki na poczekaniu o granicy 70-150 minut a nie kilka dni. Nawet zawieszenia tylne takie wypadkowe są naprawialne, bo wymieniamy elementy na inne proste używane lub nowe. Pod żadnym pozorem ich nie prostujemy jak nasza konkurencja. Lecą na złom. Dajemy od wielu lat uczciwą super gwarancję na ilość kilometrów, a nie na rok czy dwa kiedy zrobisz zaledwie 10.000 km i ponowna naprawa ! Tak to jest u naszej konkurencji, a dla udowodnienia pokazujemy tysiące strasznych zdjęć na profilu FACEBOOK-a jak kleją, zaspawują , kołkują części by w trakcie jazdy przypadkiem nie wyleciały. To są dowody gdzie ludziom oczy u nas wylatują z przerażenia.PRZESTROGA

Nie kupujcie kompletnej tylnej belki na wymianę po regeneracji to celowo stosowane oszustwo polegające na odzyskiwaniu niezniszczonych części z Waszych belek ( niby uszkodzonych) i przekładaniu ich do kolejnych belek na wymianę ! Tak zaniżane są koszty naprawy bo części są za free. Nikt dobrych części do kosza nie wywali. I tak poszczególne części belki tylnej jak wahacze, ramiona, rura nośna czyli poprzecznica, drążki skrętne czyli sprężyny ale i czopy, poduszki mocowania belki lecą do innych belek na wymianę. Musisz je dostać w takich belkach na wymianę. To kombinowany kryminał. Nowe zawsze masz pewne jedno - łożyska igiełkowe albo i tuleje ślizgowe. Takie firmy na tym dodatkowo zarabiają na Twojej niewiedzy. Nie bądź naiwny. Zapoznaj się z tematem, bo nie jest za późno. Nie kupuj kota w worku po piaskowaniu i malowaniu czarną farbą dla chwilowego upiększania. Zobacz na Facebooku jak ludzie co nie doczytali tematu z braku czasu wpadają w zastawioną masową pułapkę. Zobacz na Facebooku jak nasza konkurencja zaspawuje czopy w tych belkach i nie tylko. Śmią się jeszcze nazywać liderami. Zdjęcia nie kłamią !!!! Mamy wiele tysięcy dowodów poszkodowanych ludzi w całym kraju. Nie wiesz co masz w niej nowe, a co stare. Nie wiesz kompletnie za jakie części płacisz. Drążki skrętne czyli sprężyny pękają, bo w takich belkach na wymianę dostajesz z innych belek jako zbieraninę, a nie swoje. Zapoznaj się z tematem, by uniknąć dalszych pewnych kłopotów.

Uwaga na podszywające się pseudo firmy pod naszą markę i fachową naprawę w Pile - sprawdzaj adres firmy jaki jest TYLKO na Rodakowskiego 90 w Pile !
Proś o naszą pisemną gwarancję z pieczątką inaczej dasz się wyrolować jak wielu innych