Wymiana tylnej belki Citroen

Oferujemy usługę wymiany tylnej belki w aitach marki Citeron w kazdym modelu i roczniku.

Na wymianę tylnej belki, można przyjechać całym pojazdem na warsztat.To najlepsza opcja - Wszystko diagnozujemy co trzeba za free Specjalistyczna i najstarsza w Polsce naprawa, Regeneracja tylnej belki Citroen na poczekaniu w czasie ok. 1.5-2,5 godzin w zależności jak szybko odkręcają się śruby.

Wymiana tylnej belki w autach marki Citroen

Czyli demontaż zawieszenia, bo na samochodzie tego pod wieloma względami nie naprawisz potem rozebranie wiele różnych elementów budowa ( tylnej belki citroen) i weryfikacja ich uszkodzeń. Potem ponowne składanie w całość i montaż do pojazdu . Po prostu belkę zawieszenia tylnego na Twoich oczach rozbieramy i sprawdzamy co w niej uszkodziłeś. Fabrycznie belki w całości NIE SĄ MALOWANE !

Profesinalna wymiana tylnej belki Citroen

Jedna kałuża i belka ponownie ufajdana. Belek nie piaskujemy, bo to całkowicie wyjaławia metal, a po 5 miesiącach koroduje ze zdwojoną siłą jak na zdjęciu obok. Jedynie czyścimy z błota i malujemy specjalną gumowaną farbą te najważniejsze miejsca. Dla Ciebie nie ważne jest picowanie lecz fabryczny i bezpieczny stan techniczny. Od picowania jak piaskowanie i malowanie są inni co tym robią chwilowe wrażenie na Klientach mając przy tym już tysiące negatywnych opinii na internecie i wieczne poprawki. To pokazujemy tysiącami strasznych zdjęć na Facebooku.

Wymiana tylnej belki - Citroen

Nie wypraszamy Klientów z zakładu, bo do ukrycia nic nie mamy i można przyglądać się fachowej, trwalej naprawie. Masz do tego prawo, bo wiesz co masz, a nie kota w worku czyli inną KOMPLETNĄ zmontowaną w całość belkę na wymianę z osłabionymi innymi drążkami skrętnymi po innych wcześniejszych Klientach którym obniżył się tył pojazdu. Szanujemy Was i nie zarabiamy podwójnie na procederze odzyskiwania części z jednych belek i przekładania do drugich jak to jest stosowane w belkach na wymianę i stosowania przy tym jednej oszukańczej stałej ceny za regenerację tylnej belki Citroen Peugeot jak inni. Dlatego zaniżane są ceny pseudoregeneracji. Mają części za darmo od tych ludzi co kupują belki na wymianę.


Czysty biznes. Niestety tylna belka na wymianę to kolejne pewne kłopoty.   Jeśli chcecie Państwo raz, a porządnie i bezpiecznie naprawić belkę skrętną lub poprawić po swoim wcześniej zaufanym " fachowcu z internetu " informujemy, że trzeba się rejestrować , bo mamy codziennie po nich poprawki i wielu chętnych na jedyną profesjonalną regenerację w Polsce. Tysiące poprawek i spawanych części w belkach na wymianę za kilka setek pokazujemy tu ku przestrodze. Koniecznie wejdź na FACEBOOK-a Zgłoszenie chęci regeneracji osobiście lub telefonicznie 662474032, a jeśli nie odbieramy ( hałas ) prosimy wysłać SMS.

Podajesz nam numer telefonu komórkowego jako Twój identyfikator, a my 1-4 dni wcześniej wysyłamy przypominającego SMS'a o zbliżającej się wizycie w naszym specjalistycznym warsztacie w Pile. Jeśli nie potwierdzisz przyjazdu usuwany Cię z listy, bo na to miejsce czeka co najmniej 7 innych pewnych Klientów z Polski i zagranicy.

Sprawdź jaki masz dojazd Mapa dojazdu do Piły W lewym górnym rogu wpisz miejsce startu czyli skąd wyruszasz do nas. Mapa Ci obliczy. Czytaj dział FAKTY I PUŁAPKI. , bo wpakujesz się w kłopoty jak tysiące ludzi. Czytaj dział dlaczego warto nam zaufać , bo wpakujesz się w kłopoty jak tysiące ludzi.


Facebook regeneracja tylnej belki

KONIECZNIE ZOBACZ KRYMINALNE REGENEROWANE BELKI NASZEJ KONKURENCJI