Można przywieźć osobiście zdemontowaną belkęNaprawa, regeneracja belki na poczekaniu.1. Belke Twoją na oczach rozbieramy i sprawdzamy co w niej uszkodziłeś. Fabrycznie belki w całości NIE SĄ MALOWANE ! Jedna kałuża i belka ponownie ufajdana.
2. Belek nie piaskujemy lecz czyścimy z błota i malujemy specjalą gumowaną farbą. Dla Ciebie nie ważne jest picowanie lecz fabryczny i bezpieczny stan techniczny. Od picowania są inni co tym robią wrażenie na Klientach mając przy tym już tysiące negatywnych opinii na internecie.
3. Ze względu na sporą ilość Klientów trzeba zgłosić chęć przywiezienia belki do naszej firmy tak by na tą samą godzinę nie trafiło naraz kilku zainteresowanych osób.
4. Belkę demontujesz sam we własnych warunkach lub zlecasz usługę zaufanemu mechanikowi. Jak zdemontować tylną belkę czytaj tu...
5. Nie przyjmujemy do napraw belek z osprzętem typu cały układ hamulcowy, amortyzatory. Belkę trzeba "obrać" z osprzętu typu amortyzatory, cały układ hamulcowy, bo przeszkadza w naprawie inaczej doliczamy 50zł.montaż belki Peugeot 206
6. Przywozisz we własnym zakresie innym pojazdem. Aktualne mapy dojazdu z całej Polski.
7. Czas naprawy 60-90 minut czyli na poczekaniu w Twojej obecności. Do ukrycia nic nie mamy. Nie wyganiamy Klientów z zakładu i możesz się przyglądać fachowej i trwalej naprawie. Masz do tego prawo, bo wiesz co masz, a nie kota w worku czyli inną KOMPLETNĄ belkę na wymianę z osłabionymi drążkami skrętnymi po innych wcześniejszych Klientach którym obniżył się tył pojazdu.
8. Nie stosujemy oszukańczej jednej z góry określonej ceny jak inni, by na Twojej niewiedzy podwójnie zarobić.