Citroen Piła


Citroen Piła - warsztat - serwis - części do naprawy dla naszych klientów


Citroen Piła Warsztat z tradycją i sporym doświadczeniem od 1993 roku


Służymy Państwu pomocą w Pile na ulicy Rodakowskiego 90. Oferujemy wszelkie naprawy układu jezdnego i wiele innych jak rozrządy szczególnie usterkowych silników THP 1600, manualne skrzynie biegów, silniki oraz drobnej elektroniki i mechaniki po wcześniejszym umówieniu najlepiej telefonicznym

* Dzwoń zapraszam - 662 474 032 od 8-16 poniedziałek / piatek. Posiadamy najnowocześniejszy bezprzewodowy komputer diagnostyczny z oprogramowaniem 2023r. Laserowe przyrządy do geometrii kół i wiele innych zabawek usprawniających nam pracę. Uwaga. Ze względu na ekologie nie wymieniamy żadnych płynów i oleju w pojazdach. Zapraszamy

Tylna belka Citroen – Nasza specjalizacja, bo to bardzo niszowa i specjalistyczna naprawa. Objawy i naprawa usterki tylnej belki zawieszenia opisujemy na naszej stronie. Tylna belka zawieszenia Citroen, inaczej określana także jako belka skrętna, jest elementem zawieszenia znajdującym się w większości samochodów grupy PSA, czyli Peugeot, Citroen produkowanych do 2010 roku. Jakie są główne objawy usterki tylnej belki i jak można ją naprawić też dowiesz się z naszych opisów strony internetowej ? Masz pytania śmiało dzwoń bo mamy to w malutki paluszku. Koniecznie zobacz tysiące zdjęć , bo pokazujemy tanią masówkę która jest spawana, a czopy kołkowane u naszej konkurencji choć nie tylko. Otwórz oczy bo nie jest za późno. zapraszam na FACEBOOK-a Citroen Piła Belka skrętna, czyli tylna belka zawieszenia wyposażona w drążki skrętne to element, który zastępuje standardowe sprężyny tylnego zawieszenia samochodu. Stosowane są wtedy specjalne stalowe drążki skrętne o różnej twardości oraz igiełkowe łożyska w wahaczach, które mogą obracać się względem siebie i zapewniać odpowiednią amortyzację. Citroen PiłaTakie tylne zawieszenie jest charakterystyczne dla samochodów marek Peugeot i Citroen.

Objawy uszkodzenia tylnej belki zawieszenia

Tylna belka zawieszenia jest elementem podatnym na uszkodzenia podczas jazdy na nierównej nawierzchni. Niestety, polskie drogi pozostawiają pod względem swojej jakości wiele do życzenia, dlatego też właściciele samochodów powyższych marek muszą przygotować się na usterki tylnej belki. Ale w 100% można przed tym się uchronić czyli na czas wymienić gumowe wycierające się uszczelnienie. Przecież wiadomo, że lepiej zapobiegać jak leczyć i nie wyczekiwać aż coś zobaczymy czy usłyszymy. Nie ma w żadnym samochodzie części wiecznych. wszystko ma początek i koniec.

Głównymi objawami uszkodzenia tylnej belki zawieszenia w samochodach Citroen, Peugeot są najczęściej:

 Odgłosy stukania dobierające z tyłu pojazdu przy pokonywaniu nierówności, trzeszczenie czy skrzypienie tylnej części samochodu, obniżenie się tyłu samochodu. Dodatkowo, pojawia się pogorszona amortyzacja pojazdu, a także niższy komfort jazdy. To wszystko dzięki wodzie jaka wdziera się do wnętrza belki zawieszenia przez wycierające się gumowe uszczelki. Dbaj o swój samochód i nie dawaj go do naprawy piekarzowi.

Citroen Piła - naprawa tylnej belki zawieszenia – regeneracja

Gdy dochodzi do usterek tylnej belki w pojeździe Citroen  Piła jest miastem, gdzie można skorzystać z fachowej usługi jej naprawy od 1993 roku Usunięcie uszkodzenia nie musi jednak wymagać wymiany elementu na nowy, bo to element bardzo drogi ale w 100% naprawialny czego o nowych pojazdach powiedzieć absolutnie nie można. Nie bój się tego zawieszenia lecz znalezionych  niby fachowców których pokazujemy jak masowo regenerują belki na wymianę, a wewnątrz je spawają. Napraw własną belkę zawieszenia.  Najczęściej taka naprawa belki polega ono na kompleksowej regeneracji tylnej belki, czyli na jej oczyszczeniu oraz zregenerowaniu i wymianie poszczególnych zniszczonych elementów jak łożyska igiełkowe, czopy, czasami poduszki na których wisi zawieszenie ale i wahacze. Wszystko na miejscu z ogromnym doświadczenie jak nigdzie indziej w Polsce oraz co najważniejsze z zadowoleniem klienta podpartą gwarancją nawet 100.000km. Gdy zatem problemem jest tylną belką Citroen Piła to dobry kierunek – to właśnie tutaj będzie można skorzystać z fachowych usług regeneracji na poczekaniu tego elementu w dobrym warsztacie mechanicznym. Koszt naprawy jest niższy niż zakupu i wymiany nowego zawieszenia!

Citroen Piła