Regenerowana belka na wymianę ???

Oj uważaj ! Inni oferują belki na wymianę, a dlaczego ? Dla większego własnego zyku ! To celowe oszustwo ! Nie daj się okradać z niezniszczonych części w Twojej belce zawieszenia tylnego ! Nie ma belek 100% zniszczonych !
Nie kupuj regenerowanych KOMPLETNYCH belek na wymianę !
To nie są nowe części lecz używane i zdeformowane i odzyskane części z innych wcześniej dostarczonych belek, bo ich do kosza nikt nie wywali. Musisz dostać takie części ! Czy na pewno chcesz ?


 • Uważaj bo będziesz kolejną ofiarą. Tylna belka Peugeot Pod przykrywką oszczędności czasu, by nie blokować stanowiska nieuczciwy mechanik który nie ma maszyn i przyrządów do naprawy takich belek by szybko zarobić pieniądze na demontażu kupuje jak najtańszą belkę by na tym jeszcze dodatkowo przyciąć kase. Kupuje ją na wymianę czyli kota w worku za którą nie weźmie odpowiedzialności i wymieni ją z jednej na drugą w 2 godziny zarabiając nawet 500zł i więcej. Ty nieświadomie wpakujesz się na minę z opóźnionym zapłonem. My naprawiamy belki na Twoich oczach gdzie demontaż jej z pojazdu , naprawa belki i ponowny montaż nie przekracza 2-2,5 godzin.
 • Kompletne belki na wymianę ? Czy się tobie podoba czy też nie są to składaki czyli zbieranina używanych, zmęczonych części z innych belek a nie nowe w tym sprężyny czyli drążki skrętne. One bardzo mocno się deformują tym obniżają tył pojazdu, a nawet pękają na porządku dziennym. Takie belki są robione są w kryminalny sposób z części jakie udało się im zaoszczędzić, odzyskać by nie powiedzieć ukraść z wcześniejszych innych dostarczonych niby całkowice zniszczonych belek.
 • Taki nic nie świadomy klient jeden z drugim oddaje belkę na wymianę bo niby ją całkowicie uszkodził gdzie połowa może być sprawna i wiadomo że taka firma tych dobrych części nie wyrzuci na złom lecz zamontuje do kolejnych belek. Mimo tego Ty za to płacisz a oni te Twoje części sprzedadzą do kolejnych belek. Czysty podwójny zarobek ! Dowody mamy na naszym Facebooku w jak kryminalny sposób nasza konkurencja naprawia belki.
 • Za Twoimi plecami montowane są do wnętrza belki części ukradzione, także tanie z chin pod pozorem oryginału czy produkcji francuskiej. Rozbierz sprawdź sam się przekonasz.
 • Czopy w tych belkach są kołkowane, zaspawywane co pokazujemy ku przestrodze na zdjęciach i filmach.
 • Dla pozoru i wyglądu belki tylnego zawieszenia są piaskowane i malowane czego sam producent nie robi. No ale takie wielkie G..... zapakowane jest w ładny papierek. Nie kupuj oczami. Gwarancje często są nie uwzględniane z byle powodów. Czytaj setki ich negatywnych opinii.
 • Czy zauważyłeś że tanie belki po niby regeneracji (600-900zł) są w podobnej cenie jak używane ? Gdzie tu logika. Bądź mądrzejszy jak umiesz liczyć bo zapłacisz podwójnie jak tysiące nabitych ludzi w butelkę
 • Do belek na wymianę pobierana jest kaucja ale często pod byle pretekstem nie jest oddawana. Czysty biznes i ukryte koszty.
 • Napraw belkę u nas na własnych oczach i płać uczciwie tak jak płacisz za naprawę przedniego zawieszenia. Nie dawaj się oszukiwać no chyba że lubisz. To dlatego nasza firma cieszy się największym zaufaniem. Całe szczęście jest są ludzie logicznie myślący.
 • Regeneracja tylna belka Peugeot

  Płacisz za niewiedze. Chwila radość ! To wnioski na bazie tysięcy oszukanych ludzi którzy codziennie u nas lądują na poprawki po psudofachowcach z internetu.

  U nas belki nie zalegają na regałach lecz ludzie czekają na ich uczciwą regenerację !

  Cena regenerowanej belki Peugeot Citroen