Regeneracja tylnej belki Peugeot 205 oraz 309


To najtańsze zawieszenia w naprawie chyba na świecie. By nie uszkodzić zawieszenia po przez wlatującą wodę do wnętrza na czas trzeba wymienić zimmeringi a to koszt zaledwie 60zł. W przeciwnym razie musi woda wlecieć do wnętrza która powoduje czasami ogromną korozję. Czy nie lepiej zapobiegać jak leczyć ? Regeneracja tylnej belki Peugeot 205 i Peugeot 309 to nasza specjalizacja nabyta na samym początku działalności mojej firmy. Na tym się wychowałem i poznałem profesjonalną sztukę naprawy tych francuskich pojazdów.

Zaufaj fachowcom, a nie wymianiaczom.


Gwarancja naszej jakości od 28 lat to 100.000 km, a nie rok czy dwa kiedy zrobisz zaledwie 10.000 i belka już do ponownej kosztowniejszej naprawy, bo inaczej być nie może. Uważaj na takie oferty gwarancji roku, dwóch lub bez limitu kilometrów, bo to chwyt dla naiwnych. Sam widzisz że belka się częściowo zniszczyła ponieważ na czas nie wymieniłeś wycierających się gumowych uszczelniaczy. Nie ma nic wiecznego. Wszystko ma początek i koniec ale całe szczęście że takie zawieszenie jest NAPRAWIALNE czego nie można absolutnie powiedzieć o nowszych modelach. Unikaj tanich belek z gwarancją do 2 lat. Boją się większej odpowiedzialności bo wiedzą że to im się szybko rolatuje co widać na tysiącach zdjęć na naszym Facebooku.

Cennik regeneracji belki tylnego zawieszenia 205 i 309

Żadnej taniej chińszczyzny na 5 minut !!! Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie od 28 lat. Nie kupuj innych belek na wymianę po regeneracji Peugeot 205 i 309. Czytaj na naszej stronie dlaczego i oglądaj dramatyczne zdjęcia po regeneracjach naśladowców na Facebooku, bo to nie jest dla nas żadna konkurencja.
Gwarancja nie rok czy dwa kiedy zrobisz zaledwie 10-15.000 i belka już do ponownej naprawy lecz na piśmie aż 100.000km. Naprawiamy i wymieniamy belki na poczekaniu.

CENNIK NAPRAWY I WYMIANY TYLNEJ BELKI Peugeot 205 i 309
> KTÓRE Z CZĘŚCI USZKODZONE MASZ BO NA PEWNO NIE WSZYSTKIE<
 • Robocizna za naprawę belki zawieszenia tylnego - 400zł brutto
 • komplet oryginalnych igiełkowych łożysk - 200 zł brutto
 • Najtaniej naprawa belki wynosi 600zł. A jeśli uszkodziłeś kolejne elementy dolicz:
 • Nowy czop lewy - 150zł brutto
 • Nowy czop prawy - 150zł brutto
 • Rura nośna czyli poprzecznica na wypadek wytarcia gniazda - produkcja zakończona a tulejować cieknościennej rury nie wolno. Brak bezpieczeństwa. ( UWAGA na czarny krzywy chinol - oglądaj FILM, bo każda jest krzywa )
 • FILM - Oglądaj jak jedyny hurtownik w PL zdradza tajemnice każdej importowanej belki z chin że jest krzywa
 • Demontaż i montaż belki zawieszenia z pojazdu 170zł brutto
 • Wysyłka belki zapracowanych klientów co nie mają czasu przyjechać do nas to koszt 130zł w jedną stronę

 • CHCESZ TANIEJ WYSŁAĆ POSZUKAJ TU
  wymiary paczki z belką 150/40/30, waga 35kg Nasz kod pocztowy 64-920 Piła
  Tania Regenerowana belkaTania regenerowana belka Xsara, Peugeot 306, Citroen ZX

  Cena regenerowanej belki Peugeot Citroen