Tylna belka Citroen Berlingo

Regeneracja belki Citroen Berlingo

PIŁA 1993rokCena naprawy i wymiany belki skrętnej Citroen Berlingo

Wszystko na poczekaniu w Twojej obecności ! Regenerujemy Twoją belkę na Twoich sprężynach czyli drążkach skrętnych , a nie jak kombinatorzy dają inna KOMPLETNĄ na wymianę jakie są bo muszą być robione nie z nowych części lecz odzyskanych by nie powiedzieć ukradzionych z tych jakie ludzie im bezwiednie oddają na wymianę. Dla zachęty kupowania i dla naiwnych oferują gwarancję bez limitu kilometrów także piaskowane pięknie wymalowane na kilka miesięcy. Potem korozja jest stokroć większa jak dziewiczej belki. Czytaj, bo będą kolejne kłopoty. Tysiące ludzi pluło sobie w brodę, że wpakowali się w takie maliny. Otwórz oczy bo nie jest za późno - Czytaj co ludzie piszą .Oglądaj zdjęcia . One nie kłamią . To koszmar co wyprawiają ! Zerknij koniecznie na

FACEBOOK-a. My nie wypraszamy Ciebie z warsztatu, bo do ukrycia nic nie mamy, a skupiamy się indywidualnie na obsługiwanym kliencie i jego potrzebach. Dbamy o najmniejsze szczegóły od 1993 roku.
Cena regenerowanej belki Peugeot Citroen

Zaufaj fachowcom z doświadczeniem, a nie wymianiaczom.regeneracja belek konkurencja


Dramatyczne regeneracja naśladowców UWAŻAJ bo będziesz kolejnym Czytaj i oglądaj zdjęcia i filmiki. One nie kłamią Zapraszamy na FACEBOOK-a.

Gwarancja jakości naszej od 28 lat to nie rok czy dwa kiedy zrobisz zaledwie 10.000 i belka już do ponownej kosztowniejszej naprawy, bo inaczej być nie może lecz na piśmie 70.000km. Uważaj na takie oferty gwarancji roku, dwóch lub bez limitu kilometrów, bo to chwyt dla naiwnych. Sam widzisz że belka się częściowo zniszczyła ponieważ na czas nie wymieniłeś wycierających się gumowych uszczelniaczy. Nie ma nic wiecznego. Wszystko ma początek i koniec ale całe szczęście że takie zawieszenie jest NAPRAWIALNE czego nie można absolutnie powiedzieć o nowszych modelach. Unikaj belek z gwarancją do 2 lat. Boją się większej odpowiedzialności bo wiedzą że to im się szybko rolatuje co widać na tysiącach zdjęć na naszym Facebooku.

Tania Regenerowana belka Partner, Berlingo, Picasso

U nas nie ma żadnej taniej chińszczyzny na 5 minut !!! Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie od 30 lat. Nie kupuj innych belek na wymianę po niby regeneracji pięknie na czarno malowanych bo na farbie nikt jeździć nie będzie która po kilku miesiącach po prostu znika. To są składaki robione z 10/1 do Citroen Berlingo. Pekają drążkiskrętne ale co najgorsze nie oddawaj swoich dobrych nie zniszczonych części z Twojej belki tylnego zawieszenia bo muszą lądować do kolejnych belek, a Ty to kupujesz. Wiemy, że jesteś rozsądny i inteligętny. Czytaj na naszej stronie dlaczego i oglądaj dramatyczne zdjęcia po regeneracjach konkurencji na Facebooku i TikToku. SETKI FILMÓW na TikToku - Uświadamiamy o niebezpiecznych przekrętach
A jak mocno uszkodziłeś zawieszenie swojego samochodu ???? Napraw bezwzględnie swoją belkę !

O to uczciwy cennik części możliwie najwyższej dostępnej jakości dostępnej w Europie

 • Robocizna za naprawę belki zawieszenia tylnego - 400zł brutto
 • komplet oryginalnych igiełkowych łożysk - 250zł brutto
 • Najtaniej naprawa belki wynosi 650zł. A jeśli uszkodziłeś kolejne elementy dolicz
 • Wymiana poprzecznicy z nowymi czopami ( wewnętrzna bieżnia łożysk ) 340zł brutto
 • Demontaż i montaż belki zawieszenia z pojazdu 250 zł brutto
 • Przy demontażu belki regulacja hamulców i przegląd reszty gratis
 • Rzadkie przypadki ale bywają u 5% Klientów :
 • wymiana wahacza lewego na wypadek uszkodzenia 250zł brutto
 • wymiana wahacza prawego na wypadek uszkodzenia 250zł brutto
 • Poduszka tylna lewa - 95zł brutto
 • Poduszka tylna prawa - 95zł brutto
 • Naprawa tulei amortyzatora 30zł
 • Zarwany pojazd na lewą stronę - usiadł -drążek pęknięty oryginał PSA 550zł . UWAGA ! Nie montujemy taniej chińszczyzny z plasteliny za 100zł ani używanych, bo deformują się prawie natychmiast.
 • Wysyłka belki zapracowanych klientów co nie mają czasu przyjechać do nas to koszt 180 zł w jedną stronę. Przesyłka niestandardowa 62kg

 • CHCESZ TANIEJ WYSŁAĆ POSZUKAJ TU
  wymiary paczki z belką 150/50/50, waga 60kg Nasz kod pocztowy 64-920 Piła

  Naprawiamy i wymieniamy Twoją belkę Citroena Berlingo zawieszenia tylnego na poczekaniu .


  Doszczelniamy je i dbamy o najmniejsze szczegóły, a wiedzą to Klienci co widzieli na własne oczy będąc w naszej firmie, bo nie wypraszamy ich z warsztatu. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i nie ma u nas kompromisów typu spawania, grzania, walenie ciężkimi młotami czy kołkowania czopów jak to czyni nasza konkurencja. Dla udowodnienia dramatyczne ich regeneracje pokazujemy tu na profilu FACEBOOK-a.

  KONIECZNE zobacz i otwórz oczy, bo to tanie belki za 500 czy 600zł na których możesz się zabić, a kłopoty są nieuniknione. Zdjęcia nie kłamią mamy ich kilka tysięcy . To dlatego klienci do nas do Piły jadą z calutkiej Polski bo doczytali temat w sieci internetu. Nie kupują kota w worku pod tytułem belka na wymianę. Nie czytają for internetowych gdzie jest mnóstwo anonimowych ludzi gdzie z jednego komputera pisze tytułując się różnymi nazwiskami. Niektóre fora internetowe są wykupione walona jest ostra propaganda. Bądź ostrożny.