Tylna belka Peugeot 405

Regeneracja belki 405

PIŁA 1993rokCennik naprawy i wymiany belki skrętnej Peugeot 405

Wszystko na poczekaniu w Twojej obecności ! Regenerujemy Twoją belkę na Twoich sprężynach czyli drążkach skrętnych , a nie jak kombinatorzy dają inna KOMPLETNĄ na wymianę jakie są bo muszą być robione nie z nowych części lecz odzyskanych by nie powiedzieć ukradzionych z tych jakie ludzie im bezwiednie oddają na wymianę. Dla zachęty kupowania pięknie na kilka miesięcy wymalowane. Potem korozja jest stokroć większa jak fabrycznej belki. Czytaj, bo będą kolejne kłopoty tu na FACEBOOK-uTysiące ludzi pluło sobie w brodę, że wpakowali się w takie cyrki. Nie wypraszamy Ciebie z warsztatu, bo do ukrycia nic nie mamy, a skupiamy się indywidualnie na obsługiwanym kliencie.
Gwarancja jakości naszej od 26 lat to nie rok czy dwa kiedy zrobisz zaledwie 10.000 i belka już do ponownej naprawy, bo inaczej być nie może lecz na piśmie 70.000km. Uważaj na oferty gwarancji bez limitu kilometrów, bo to chwyt dla naiwnych. Sam widzisz że belka się częściowo zniszczyła ponieważ na czas nie wymieniłeś wycierających się gumowych uszczelniaczy. Nie ma nic wiecznego. Wszystko ma początek i koniec ale całe szczęście że takie zawieszenie jest NAPRAWIALNE czego nie można absolutnie powiedzieć o nowszych modelach.
Tania Regenerowana belka Partner, Berlingo, Picasso
Żadnej taniej chińszczyzny na 5 minut !!! Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie od 28 lat. Nie kupuj innych belek na wymianę po regeneracji do Peugeot 405. Czytaj na naszej stronie dlaczego i oglądaj dramatyczne zdjęcia po regeneracjach naśladowców na Facebooku, bo to nie jest dla nas żadna konkurencja.
A jak mocno uszkodziłeś zawieszenie swojego samochodu ???? Napraw bezwzględnie swoją belkę !

O to uczciwy cennik części możliwie najwyższej dostępnej jakości dostępnej w Europie

 • Robocizna za naprawę belki zawieszenia tylnego - 400zł brutto
 • komplet oryginalnych igiełkowych łożysk - 220zł brutto
 • Najtaniej naprawa belki wynosi 600zł. A jeśli uszkodziłeś kolejne elementy dolicz
 • Wymiana poprzecznicy z nowymi czopami ( wewnętrzna bieżnia łożysk ) 340zł brutto
 • Demontaż i montaż belki zawieszenia z pojazdu 250 zł brutto
 • Przy demontażu belki regulacja hamulców i przegląd reszty gratis
 • Rzadkie przypadki ale bywają u 5% Klientów :
 • wymiana wahacza lewego 180zł brutto
 • wymiana wahacza prawego 180zł brutto
 • Poduszka tylna lewa - 95zł brutto
 • Poduszka tylna prawa - 95zł brutto
 • Naprawa tulei amortyzatora 30zł
 • Wysyłka belki zapracowanych klientów co nie mają czasu przyjechać do nas to koszt 180 zł w jedną stronę. Przesyłka niestandardowa 62kg

 • CHCESZ TANIEJ WYSŁAĆ POSZUKAJ TU
  wymiary paczki z belką 150/50/50, waga 60kg Nasz kod pocztowy 64-920 Piła

  Twoją belkę z Twojego Peugeot 405 naprawiamy i wymieniamy na poczekaniu.


  Doszczelniamy je i dbamy o najmniejsze szczegóły, a wiedzą to Klienci co widzieli to na własne oczy będąc w naszej firmie, bo nie wypraszamy ich z warsztatu. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i nie ma u nas kompromisów typu spawania, grzania, walenie ciężkimi młotami czy kołkowania czopów jak to czyni nasza konkurencja. Dla udowodnienia dramatyczne ich regeneracje pokazujemy tu na profilu FACEBOOK-a. KONIECZNE zobacz i otwórz oczy, bo to tanie belki za 500 czy 600zł na których możesz się zabić, a kłopoty są nieuniknione. Zdjęcia nie kłamią mamy ich kilka tysięcy . To dlatego klienci do nas do Piły jadą z calutkiej Polski bo doczytali temat w sieci internetu. Nie kupują kota w worku pod tytułem belka na wymianę. Nie czytają for internetowych gdzie jest mnóstwo anonimowych ludzi gdzie z jednego komputera pisze tytułując się różnymi nazwiskami. Niektóre fora internetowe są wykupione walona jest ostra propaganda. Bądź ostrożny.