Tylna belka Peugeot Partner

Regeneracja belki Partner

PIŁA 1993rok

Cennik naprawy i wymiany tylnej belki skrętnej Peugeot Partner

Wszystko na poczekaniu w Twojej obecności ! Regenerujemy Twoją belkę na Twoich sprężynach czyli drążkach skrętnych , a nie jak kombinatorzy dają inna KOMPLETNĄ na wymianę jakie są bo muszą być robione nie z nowych części lecz odzyskanych by nie powiedzieć ukradzionych z tych jakie ludzie im bezwiednie oddają na wymianę. Dla zachęty kupowania pięknie na kilka miesięcy wymalowane. Potem korozja jest stokroć większa jak dziewiczej belki. Czytaj i oglądaj dowody, bo będą kolejne kłopoty, a pokazujemy je od 12 lat na FACEBOOK-u Tysiące ludzi pluło sobie w brodę, że wpakowali się w takie maliny. Nie wypraszamy Ciebie z warsztatu, bo do ukrycia nic nie mamy, a skupiamy się indywidualnie na obsługiwanym kliencie. Każdy ma swoje potrzeby i wymagania. My je spełniamy oczywiście zgodnie z dokumentacją fabryczną.
Nasa gwarancja jaką dajemy od 28 lat to nie rok czy dwa kiedy zrobisz może 10 czy 15.000 i belka już do ponownej naprawy, bo inaczej być nie może lecz na piśmie 70.000km. Uważaj na oferty gwarancji bez limitu kilometrów, bo to chwyt dla naiwnych. Sam widzisz że belka się częściowo zniszczyła ponieważ na czas nie wymieniłeś wycierających się gumowych uszczelniaczy. Nie ma nic wiecznego. Wszystko ma początek i koniec ale całe szczęście że takie zawieszenie jest NAPRAWIALNE czego nie można absolutnie powiedzieć o nowszych modelach.
Cena regenerowanej belki Peugeot Citroen

regeneracja belek konkurencja


Dramatyczne regeneracja naśladowców UWAŻAJ bo będziesz kolejnym Czytaj i oglądaj zdjęcia i filmiki. One nie kłamią Zapraszamy na FACEBOOK-a.


Zaufaj fachowcom, a nie wymianiaczom.


Gwarancja naszej jakości od 28 lat to 70.000 km , a nie rok czy dwa kiedy zrobisz zaledwie 10.000 i belka już do ponownej kosztowniejszej naprawy, bo inaczej być nie może. A potem u nas tylko konieczność profilaktycznej wymiany uszczelnienia by łożyska igiełkowego nie zniszczyła woda. Uważaj na takie oferty gwarancji roku, dwóch lub bez limitu kilometrów, bo to chwyt dla naiwnych. Sam widzisz że belka się częściowo zniszczyła ponieważ na czas nie wymieniłeś wycierających się gumowych uszczelniaczy. Nie ma nic wiecznego. Wszystko ma początek i koniec ale całe szczęście że takie zawieszenie jest NAPRAWIALNE czego nie można absolutnie powiedzieć o nowszych modelach. Unikaj tanich belek z gwarancją do 2 lat. Boją się większej odpowiedzialności bo wiedzą że to im się szybko rolatuje co widać na tysiącach zdjęć na naszym Facebooku.
Tania Regenerowana belka Partner, Berlingo, Picasso
Żadnej taniej chińszczyzny na 5 minut !!! Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie od 28 lat. Nie kupuj innych belek na wymianę po regeneracji do Peugeot Partner. Czytaj na naszej stronie dlaczego i oglądaj dramatyczne zdjęcia po regeneracjach naśladowców na Facebooku, bo to nie jest dla nas żadna konkurencja.
A jak mocno uszkodziłeś zawieszenie swojego samochodu ???? Napraw bezwzględnie swoją belkę !

O to uczciwy cennik części możliwie najwyższej dostępnej jakości dostępnej w Europie

 • Robocizna za naprawę belki zawieszenia tylnego - 400zł brutto
 • komplet oryginalnych igiełkowych łożysk - 220zł brutto
 • Najtaniej naprawa belki wynosi 620zł. A jeśli uszkodziłeś kolejne elementy dolicz
 • Wymiana poprzecznicy z nowymi czopami ( wewnętrzna bieżnia łożysk ) 340zł brutto
 • Demontaż i montaż belki zawieszenia z pojazdu 250 zł brutto
 • Przy demontażu belki regulacja hamulców i przegląd reszty gratis
 • Rzadkie przypadki ale bywają u 5% Klientów :
 • wymiana wahacza lewego na wypadek uszkodzenia 220zł brutto
 • wymiana wahacza prawego na wypadek uszkodzenia 220zł brutto
 • Poduszka tylna lewa - 95zł brutto
 • Poduszka tylna prawa - 95zł brutto
 • Naprawa tulei amortyzatora 30zł
 • Zarwany pojazd na lewą stronę - usiadł -drążek pęknięty oryginał PSA 550zł . UWAGA ! Nie montujemy taniej chińszczyzny za 100zł ani używanych, bo deformują się prawie natychmiast.
 • Wysyłka belki zapracowanych klientów co nie mają czasu przyjechać do nas to koszt 180 zł w jedną stronę. Przesyłka niestandardowa 62kg

 • CHCESZ TANIEJ WYSŁAĆ POSZUKAJ TU
  wymiary paczki z belką 150/50/50, waga 60kg Nasz kod pocztowy 64-920 Piła

  Regenerację Twojej tylnej belki zawieszenia Peugeot Partner przeprowadzamy na poczekaniu.


  Doszczelniamy je i dbamy o najmniejsze szczegóły, a wiedzą to Klienci co widzieli to na własne oczy będąc w naszej firmie, bo nie wypraszamy ich z warsztatu. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i nie ma u nas kompromisów typu spawania, grzania, walenie ciężkimi młotami czy kołkowania czopów jak to czyni nasza konkurencja. Dla udowodnienia dramatyczne ich regeneracje pokazujemy tu na profilu FACEBOOK-a. KONIECZNE zobacz i otwórz oczy, bo to tanie belki za 500 czy 600zł na których możesz się zabić, a kłopoty są nieuniknione. Zdjęcia nie kłamią mamy ich kilka tysięcy . To dlatego klienci do nas do Piły jadą z calutkiej Polski bo doczytali temat w sieci internetu. Nie kupują kota w worku pod tytułem belka na wymianę. Nie czytają for internetowych gdzie jest mnóstwo anonimowych ludzi gdzie z jednego komputera pisze tytułując się różnymi nazwiskami. Niektóre fora internetowe są wykupione walona jest ostra propaganda. Bądź ostrożny.