Regeneracja i wymiana tylnej belki Citroen Saxo


Jeśli w Twój Citroen Saxo zgrzyta tylna belka , stuka, a może tył w nim się opuścił nie martw się. Naprawiamy i regenerujemy z zamkniętymi oczami od 1993 roku. Na poczekaniu w Twojej obecności jest przeprowadzona jest naprawa ! Regenerujemy Twoją belkę na Twoich sprężynach czyli drążkach skrętnych , a nie jak kombinatorzy dają inna KOMPLETNĄ na wymianę jakie są bo muszą być robione nie z nowych części lecz odzyskanych, zdeformowanych by nie powiedzieć ukradzionych. Czyli z tych jakie ludzie im bezwiednie oddają na wymianę. Dla zachęty kupowania pięknie na kilka miesięcy wymalowane. Potem korozja jest stokroć większa jak dziewiczej belki. Czytaj, bo będą kolejne kłopoty. Tysiące ludzi pluło sobie w brodę, że wpakowali się w takie maliny. Nie wypraszamy Ciebie z warsztatu, bo do ukrycia nic nie mamy, a skupiamy się indywidualnie na obsługiwanym kliencie. Gwarancja jakości naszej od 26 lat to nie rok czy dwa kiedy zrobisz zaledwie 10.000 i belka już do ponownej naprawy, bo inaczej być nie może lecz na piśmie 80.000km. Uważaj na oferty gwarancji bez limitu kilometrów, bo to chwyt dla naiwnych. Sam widzisz że belka się częściowo zniszczyła ponieważ na czas nie wymieniłeś wycierających się gumowych uszczelniaczy. Nie ma nic wiecznego. Wszystko ma początek i koniec ale całe szczęście że takie zawieszenie jest NAPRAWIALNE czego nie można absolutnie powiedzieć o nowszych modelach. Naprawiamy i wymieniamy belki na poczekaniu. Doszczelniamy je i dbamy o najmniejsze szczegóły, a wiedzą to Klienci co widzieli to na własne oczy będąc w naszej firmie, bo nie wypraszamy ich z warsztatu. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i nie ma u nas kompromisów typu spawania, grzania, walenie ciężkimi młotami czy kołkowania czopów jak to czyni nasza konkurencja. Dla udowodnienia dramatyczne ich regeneracje pokazujemy tu na profilu FACEBOOK-a. KONIECZNE zobacz i otwórz oczy, bo to tanie belki za 500 czy 600zł na których możesz się zabić, a kłopoty są nieuniknione. Zdjęcia nie kłamią mamy ich kilka tysięcy . To dlatego klienci do nas do Piły jadą z calutkiej Polski bo doczytali temat w sieci internetu. Nie kupują kota w worku pod tytułem belka na wymianę. Nie czytają for internetowych gdzie jest mnóstwo anonimowych ludzi gdzie z jednego komputera pisze tytułując się różnymi nazwiskami. Niektóre fora internetowe są wykupione walona jest ostra propaganda. Bądź ostrożny.
Gwarancja jakości naszej dzięki ogromnemu zdobytemu doświadczeniu od 26 lat to nie rok czy dwa kiedy zrobisz zaledwie 10.000 i belka już do ponownej naprawy, bo inaczej być nie może lecz na piśmie 80.000km. Uważaj na oferty gwarancji bez limitu kilometrów, bo to chwyt dla naiwnych. Sam widzisz że belka się częściowo zniszczyła ponieważ na czas nie wymieniłeś wycierających się gumowych uszczelniaczy. Nie ma nic wiecznego. Wszystko ma początek i koniec ale całe szczęście że takie zawieszenie jest NAPRAWIALNE czego nie można absolutnie powiedzieć o nowszych modelach.

Naprawiamy i wymieniamy belki na poczekaniu. Doszczelniamy je i dbamy o najmniejsze szczegóły, a wiedzą to Klienci co widzieli to na własne oczy będąc w naszej firmie, bo nie wypraszamy ich z warsztatu. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i nie ma u nas kompromisów typu spawania, grzania, walenie ciężkimi młotami czy kołkowania czopów jak to czyni nasza konkurencja. Dla udowodnienia dramatyczne ich regeneracje pokazujemy tu na profilu FACEBOOK-a. KONIECZNE zobacz i otwórz oczy, bo to tanie belki za 500 czy 600zł na których możesz się zabić, a kłopoty są nieuniknione. Zdjęcia nie kłamią mamy ich kilka tysięcy . To dlatego klienci do nas do Piły jadą z calutkiej Polski bo doczytali temat w sieci internetu. Nie kupują kota w worku pod tytułem belka na wymianę. Nie czytają for internetowych gdzie jest mnóstwo anonimowych ludzi gdzie z jednego komputera pisze tytułując się różnymi nazwiskami. Niektóre fora internetowe są wykupione walona jest ostra propaganda. Bądź ostrożny.

Cennik naprawy i wymiany belki skrętnej Citroen Saxo

Żadnej taniej chińszczyzny na 5 minut !!! Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie od 26 lat. Nie kupuj innych belek na wymianę po regeneracji Citroen Saxo. Czytaj na naszej stronie dlaczego i oglądaj dramatyczne zdjęcia po regeneracjach naśladowców na Facebooku, bo to nie jest dla nas żadna konkurencja.
Jak mocno uszkodziłeś zawieszenie swojego samochodu ????

O to uczciwy cennik części możliwie najwyższej dostępnej jakości dostępnej w Europie

 • Robocizna za naprawę belki zawieszenia tylnego - 400zł brutto
 • komplet oryginalnych igiełkowych łożysk - 170zł brutto
 • Najtaniej naprawa belki wynosi 570zł. A jeśli uszkodziłeś kolejne elementy dolicz
 • poprzecznica z czopami 240zł brutto


 • Rzadkie przypadki ale bywają :
 • naprawa wymiana wahacza lewego 150zł brutto
 • naprawa wymiana wahacza prawego 150zł brutto
 • Poduszka przednia lewa - 25zł brutto
 • Poduszka przednia prawa - 25zł brutto
 • Demontaż i montaż belki zawieszenia z pojazdu 170 zł brutto
 • Wysyłka belki zapracowanych klientów co nie mają czasu przyjechać do nas to koszt 120 zł w jedną stronę