• Nie kupuj  belek na wymianę i w dodatku po jednej z góry ustalonej cenie
  DLACZEGO ? 
  Bo to chwyt dla nie doczytanych i naiwnych jakich nie brakuje. Ktoś kto oferuje takie belki na Tobie dodatkowo zarabia gdy zostawisz NIBY całkowicie zniszczoną belkę. To że koło lewe czy prawe ma luz nie świadczy o uszkodzeniu całej belki lecz poszczególnych w niej elementów. Każdy chce tanio naprawić więc jedyne racjonalne wyjście z sytuacji to ich wymiana na nowe tak jak w przednim zawieszeniu. Belki na wymianę to pułapka podyktowany niby oszczędnością czasu. Ten proceder jest czyniony ze względu na to byś n ie widział jakiego pochodzenia są w niej montowane części. Czyli belka robiona za Twoimi plecami gdzie z belek innych jakie ludzie im dostarczają kradzione są części bo dobrych do kosza nikt nie wyrzuci i bezczelnie montują do kolejnych przy tym podwójnie zarabiając. Bez własnego wkładu finansowego kiedy łatwo części przyszły to i łato poszły do innego klienta. Wówczas takie belki są tanie bo części przekładane. Bądź rozsądny bo my naprawiamy belki na Twoich oczach w każdy innych Cię z warsztatu wyprosi byś nic nie widział. Tylna belka Peugeot i tylna belka Citroen to wiele elementów
 • Nie kupuj Peugeot-a i Citroen-a jeśli sprzedawca Ci mówił że belka już jest po regeneracji !
  DLACZEGO ?
  Bo nikt nie będzie inwestować w porządną i bezpieczną naprawę gdy sprzedaje samochód. Zrobi byle jak i byle gdzie na sztukę lub kupi kota w worku czyli inną belkę na wymianę jakie są bo muszą być robione z części odzyskanych z innych wcześniej dostarczonych.
 • Nie naprawisz belki u mechanika !
  DLACZEGO ? Bo on po za tanimi częściami i wolnym czasem i chęcią zarabiania na naprawie belek skrętnych nie ma nic innego, czyli specjalnych maszyn do obróbki i naprawy zniszczonych wahaczy ani ściągaczy do demontażu belki i specjalnych maszyn do wymiany czopów. Posiada za to palnik gazowy, ciężki młot do walenia oraz spawarkę nie wspominając o dewastacji belki, a nie fachowej naprawie. Takie belki lecą na złom. Aż 75% Klientów to właśnie u nas takie codzienne poprawki dzięki Twojej niewiedzy w temacie regeneracja tylnej belki.
 • Nie naprawiaj belki tam gdzie nie ma sporych kolejek, a naprawa odbywa się od ręki. 
  DLACZEGO ?
  Tacy ludzie z wiadomych przyczyn w dobie wielkiego zapotrzebowania dzięki niewiedzy użytkowników nie mają Klientów, bo dorobili się setek negatywnych opinii na internecie.  Unikaj ludzi co są uniwersalnymi w naprawach, bo to w 100% owocuje gorzkimi konsekwencjami lub nawet wypadkiem samochodowym.
 • Nie mamy filii lecz oddziały transportowe jakie odbierają belki od bardzo odległych miast Polski oraz ponad 750 mechaników którzy nam zaufali i regularnie dostarczają belki do naprawy w Pile. Nie każdy ma czas i ochotę jechać daleko dlatego belkę demontujesz  u zaufanego mechanika i dzwonisz do nas z prośbą o transport. Tu w Pile pod okiem właściciela firmy są czyszczone z błota i fachowo jaki i bezpiecznie naprawiane. Nie będziemy otwierać innych oddziałów by nie stracić jakości usług jak u naszych naśladowców co dorobili się setek złych opinii.
 • Nie daj się wyprosić z warsztatu gdy belkę rozbierają !
  DLACZEGO ?  Bo pójdzie w ruch ciężki młot i palnik gazowy. Po co masz dostać zawału serca. Ukrywają niby fachową naprawę na niby przyrządach byś nie widział jak jest rozbierana i składana belka. Palnik gazowy to podstawa oraz walenie młotami. Gdy powstają luzy belki są zaspawane. Spawy pękają bo muszą od wibracji.
 • Uważaj na tanie części jak rury nośne do Xsary, ZX, 306 oraz wahacze jakie są importowane z Chin. Także łożyska bez oznaczeń sprzedawane jako oryginał. Stal jest miękka i elastyczne w dodatku bez atestu. Co tanie to wielce podejrzane. Przykład: Wahacz tylny Berlingo 200zł a oryginał 1400. Te chińskie części nie trzymają wymiarów. Tolerancja do kilku dziesiątek milimetra. Jednym słowem tani bubel.
 • My belek nie picujemy czyli nie pakujemy bubla w ładne opakowanie jakim jest piaskowanie i malowanie. To chwilowe do pierwszego deszczu i korozja elementów nie uniknioną. Czy chcesz kupić belkę zawieszenia tylnego ładną czy sprawną i bezpieczną technicznie ?
  DLACZEGO ?
  Dla nas liczy się trwały stan techniczny, a nie picowanie po przez piaskowanie. Elementy odlewowe belki fabrycznie nie są malowane. To surowa stal jaka musi korodować już po tygodniu od wyjechania z salonu. Jednak belki z brudu powierzchniowo czyścimy i malujemy gumowaną farbą do podwozi. Taka czystość jest chwilowa. Tylko do drugiej kałuży i znowu pełno piachu.
 • Nie kupuj gazowych amortyzatorów do tego typu zawieszenia.