Regeneracja tylnej belki zawieszenia Peugeot i Citroen

dla całej Polski i nie tylko.

Od 27 lat codziennie klienci z całej Polski nie bez powodu


Dzwoń pomożemy Ci fachowo jak nikt inny tel. 662474032


Pamiętaj jedno ! Że inwestujesz we własne, rodziny lub pracowników bezpieczeństwo na drodze, a nie samochód. Nie ma tanich części dobrej bezpiecznej jakości adekwatnej do wieku pojazdu. Taniość belki na wymianę za 500 cy 600zł to tylko made in China na 5 minut. Nowe porządne trwałe części nie tracą wartości jak cały pojazd używany latami.

Cennik porządnej, uczciwej i trwałej regeneracji na Twoich oczach bez kombinatorstwa jakie ujawniamy ku przestrodze tysiącami zdjęć na Facebook-u. My dajemy gwarancję nawet 100.000km, a nie rok czy dwa bo to nie jest ŻADNA gwarancja

.
UWAŻAJ NA BELKI BEZ LIMITU KILOMETRÓW - sam widzisz że uszkodziłeś na polskich drogach mając 60, 90 czy 150.000km ! NIE MA CUDÓW

Czytaj koniecznie dla czego warto wybrać naszą starą sprawdzoną firmę , bo nie jest za późno - czytaj więcej

Regeneracja tylnej belki Peugeot / Citroen ( PSA ) to bardzo niebezpieczny proces po za naszą firmą o czym przekonało się na własnej skórze wiele tysięcy ludzi. To bardzo specyficzna i NISZOWA naprawa. Naprawiamy i wymieniamy każdą belkę skrętną Peugeot Citroen nawet te po wypadku raz, a porządnie, ale nie na rok czy dwa. Usuwamy przyczyny usterki po przez prawidłowy montaż i pasowanie elementów współpracujących ze sobą oraz ich dodatkowe doszczelnienie kauczukiem. Dzięki temu nie mamy żadnych reklamacji. Płacisz ze te części jakie ewidentnie uszkodziłeś ( tak jak w przednim zawieszeniu ), a nie za coś czego nie uszkodziłeś. Nie ma belek jakie psują się w 100% ! Wielkość uszkodzeń jakie codziennie widujemy ludzie mają na poziomie 10-70%. Bardzo wiele pojazdów przyjeżdża że coś stuka a po rozebraniu mimo 200.000 okazuje się ze to poduszka na jakiej wisi tylna belka lub dolna tulejka amortyzatora jaką można wymienić na nową. Absolutnie nie kupuj amortyzatorów gazowych lub gazowo-olejowych ! Amortyzator ma zadanie tłumić, a nie przeszkadzać w pracy zawieszenia. Tysiące ludzi jedzie do nas nie bez powodu, bo belka się zatarł, a my w delikatny śmiech. Okazuje się że ludzie mają złe założone amortyzatory jakie natychmiast psują belkę. Energia kinetyczna z nierównych dróg nie jest wchłaniana przez prace wahaczy belki tylnej lecz wali w całość niszcząc ją w kilka miesięcy. To dlatego chwali nas wszędzie wiele tysięcy ludzi, bo etap doświadczeń mamy grubo ponad 20 lat za sobą. Tu potrzebne są lata doświadczeń zdobytej wiedzy, posiadanych różnych maszyn do obróbki, przyrządów i tysięcy części zamiennych w magazynach czego Twój mechanik nie ma. Wielu bazuje na Twojej niewiedzy i stosuje strasznie niebezpieczne technologie, by pomniejszyć koszty naprawy w kryminalny sposób dzięki którym ludzie mają bardzo poważne drogowe kłopoty. Tysiące dramatycznych zdjęć radosnej twórczości naszej konkurencji na FACEBOOK-u. To dlatego do nas od 27 lat ludzie jadą z całej Polski po setki kilometrów, bo dbają o bezpieczeństwo własne i całej swojej rodziny i nie będą ryzykować u tych co mają setki dramatycznych opinii. Nasza jedyna w Polsce od lat wysoce specjalistyczna regeneracja belek na poczekaniu trwa ( 70-150 minut ) potwierdzona jest najlepszą i uczciwą gwarancją dla Klienta, a nie rok czy dwa bo to nie jest żadna gwarancja. To amatorzy z braku zaufania "naprawiają" belki od ręki lub dają wyrzeźbione inne belki na wymianę jako składaki robione niestety z wielu odzyskanych części z poprzednich wymian gdzie każe się płacić nic nieznającemu klientowi za wszystko mimo nie uszkodzonych wewnętrznych jego części. Wystrzegaj się tego bo na 100% niebawem zapłacisz podwójnie jak tysiące ludzi. To dlatego codziennie mamy 75% ludzi z poprawkami po amatorach z całego kraju gdzie Ty kliencie płacisz podwójnie za czyjąś niewiedzę z chęci zarabiania przez nich dodatkowych pieniędzy.

NIE MA BELEK TYLNEGO ZAWIESZENIA JAKIE SĄ ZNISZCZONE W 100% - KAŻDĄ MOŻNA FACHOWO NAPRAWIĆ I WYMIENIĆ

Uwaga na podszywające się pseudo firmy pod naszą markę i fachową naprawę w Pile - sprawdzaj adres firmy jaki jest TYLKO na Rodakowskiego 90 w Pile !
Proś o naszą pisemną gwarancję z pieczątką inaczej dasz się wyrolować jak wielu innych

Tylna belka peugeot 206

od 520zł

Tylna belka Citroen Berlingo

od 560zł

Tylna belka Peugeot Partner

od 560 zł

Tylna belka Citroen Picasso

od 560zł

Tylna belka Citroen Xsara

od 520zł

Tylna belka Peugeot 106

od 500 zł

Tylna belka Citroen Saxo

od 500 zł

Tylna belka Peugeot 405

od 560 zł

Tylna belka Peugeot 205 i 309

od 520 zł

Tylna belka Peugeot 306

od 520 zł

Tylna belka Citroen AX

od 500 zł

Tylna belka Citroen ZX

od 520zł
Facebook regeneracja tylnej belki